Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Все інше » Для розмов » Татуювання (Як на це дивляться сучасні християни)
Татуювання
ElenaДата: Неділя, 11.10.2009, 20:19 | Сообщение # 1
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
У нас в народі існує негативне ставлення до татуювань. Можливо це повязано із тим, що наколки робили люди із кримінальним минулим, і церез те такі негативні асоціації? Та й церковні люди с настороженістю відносяться до такого (незрозуміло чому)?
Хіба є щось погане в тому, якщо намалювати на плечі якусь фігурку, наприклад квітку?
 
IovДата: Неділя, 11.10.2009, 21:57 | Сообщение # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Коли в армії, вночі я чув звук цієї саморобної тату-машинки, я завжди згадував свого товариша, який на моїх очах лезвією вирізав собі тату, тому що воно йому набридло.
 
ElenaДата: Неділя, 11.10.2009, 22:09 | Сообщение # 3
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Це можна зробити і цивілізованішим способом smile
До речі, десь чула що давні хриситяни наносили собі татуювання з християнськими символами.


Сообщение отредактировал Elena - Неділя, 11.10.2009, 22:12
 
IovДата: Неділя, 11.10.2009, 23:07 | Сообщение # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Elena)
До речі, десь чула що давні хриситяни наносили собі татуювання з християнськими символами.

Виявляється і тоді декому не було що робити.
 
ElenaДата: Понеділок, 12.10.2009, 00:49 | Сообщение # 5
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Не думаю що вони робил це через легковажність. Мабуть за цим щось стояло. Тре буде потім поритись в літературі стосовно цього питання. Але якщо вони наосили татуювання значить це не є чимось "страшным и ужасным".
 
prot-vrДата: Четвер, 15.10.2009, 00:50 | Сообщение # 6
Духівник братства
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Нагороди: 4
Репутація: 3
Статус: Offline
А ось тут: "Как Православная Церковь относится к нанесению татуировок?" і не тільки.

http://amvon.orthodoxy.ru
 
ElenaДата: Четвер, 15.10.2009, 19:13 | Сообщение # 7
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
На жаль, конкретної причини заборони тату, не знайшла sad Взагалі не можу зрозуміти чому всі так остерігаються малюнків на шкірі, це ж по суті те саме що стрижка, одяг, косметика - залежить від того з якими намірами ними користуватись. Якщо малюнок не містить чогось негативного, то чом би не "носити" його, якщо людині таке подобається?!

Сообщение отредактировал Elena - Четвер, 15.10.2009, 19:14
 
AnnДата: П`ятниця, 16.10.2009, 09:16 | Сообщение # 8
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Незнаю, чи позитивно чи негативно церква відноситься до татуювання - а мені воно взагалі неподобається!!! Навіть саме незначне (будь це квіточка, знак зодіаку, літера), неподобається і все!

"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
prot-vrДата: П`ятниця, 16.10.2009, 09:25 | Сообщение # 9
Духівник братства
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Нагороди: 4
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Elena)
"Не можу зрозуміти чому всі так остерігаються малюнків на шкірі, це ж по суті те саме що стрижка, одяг, косметика"

Косметика, одяг і навіть стрижка не вносять змін у наше тіло, у нашу Богом створену природу. Це зовнішні елементи. А татуювання - це виклик Богові - Господи, маю претензії до Тебе, недосконало Ти мене створив. От якби от тут, на сідничці, була квіточка, а тут, на животику, метелик, тоді респект Тобі, а так, вибачай - виправляю Твою промашку, бажаю на Страшному Суді перед Тобою бути з метеликом і квіточкою.


http://amvon.orthodoxy.ru
 
ElenaДата: П`ятниця, 16.10.2009, 15:17 | Сообщение # 10
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (prot-vr)
Господи, маю претензії до Тебе, недосконало Ти мене створив... вибачай - виправляю Твою промашку

А як тоді бути людям із вродженими дефектами, такими як людина із розщепленою губою - невже Бог стане грізно осуджувати хірургів, завдяки праці яких життя цієї людини стане повноціннішим. В такому випадку навіть звичайна операція (наприклад з видалення пухлини) теж, виходить, є викликом Богові?! sad
Звісно операція це необхідність, а татуювання - так би мовити, забаганка, але ж і там і там є вмішувння в природу.
Мабуть більша половина жінок піде в пекло за те що колись прокололи вуха deal
 
IovДата: П`ятниця, 16.10.2009, 19:08 | Сообщение # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Elena)
Звісно операція це необхідність, а татуювання - так би мовити, забаганка, але ж і там і там є вмішувння в природу.

Як на мене, невдале порівняння.
Quote (Elena)
Мабуть більша половина жінок піде в пекло за те що колись прокололи вуха

Ага, там чорти їм будуть проколювати гарячим шомпором не тільки вуха-ха-ха.
 
ElenaДата: П`ятниця, 16.10.2009, 19:57 | Сообщение # 12
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Iov)
Ага, там чорти їм будуть проколювати гарячим шомпором не тільки вуха-ха-ха.

А якщо пробите тільки одне вухо? Ти не в курсі: може за це зменшать кількість шампурів? huh
 
IovДата: П`ятниця, 16.10.2009, 20:06 | Сообщение # 13
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Ні. Сатана хитрий, візьме проколить голочкою друге і скаже що було два пробито.
 
prot-vrДата: Субота, 17.10.2009, 08:32 | Сообщение # 14
Духівник братства
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Нагороди: 4
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Elena)
А як тоді бути людям із вродженими дефектами

Вроджені дефекти, нажиті пухлини і інші вади здоров'я мають свій - позитивний вплив на душу людини.
Потреба видаляти пухлину змиряє людину, спонукає замислитися над Богом данним життям, більше цінувати ним, наближає людину до Бога.
Нанесенння татуювання діаметрально протилежно діє на внутрішній світ людини.
Мені не доводилося бачити, щоби з кількістю "наколок" росло смирення та надія на поміч Божу.


http://amvon.orthodoxy.ru
 
IgorДата: Понеділок, 19.10.2009, 16:31 | Сообщение # 15
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Якщо з наколюваннями все ясно, то як відноситися до імітацій тату - малюнків. По суті те саме шо справжня, але без втручання в природу.

Крапля води точить камінь
 
Форум » Все інше » Для розмов » Татуювання (Як на це дивляться сучасні християни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Середа, 24.04.2024, 12:11
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат