Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Православ'я » Духовне життя » Чи завжди треба слухати батьків?
Чи завжди треба слухати батьків?
IovДата: Середа, 12.08.2009, 23:08 | Сообщение # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Що скажете? Якщо синочок чи доця не слухає не тому що йому чогось хочеться, а тому що свою думку бачить розумнішою?
На 10 заповідей не посилати.
 
ElenaДата: Середа, 12.08.2009, 23:54 | Сообщение # 2
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (iov)
Якщо синочок чи доця не слухає не тому що йому чогось хочеться, а тому що свою думку бачить розумнішою?

Поважаю подібних "діток". Якщо молода людина має свою власну думку і відстоює її, то це великий плюс. Значить і в подальшому житті вона не стане підстроюватися під когось, а залишиться вірна своїм ідеалам. Це тип людей яким можна довіряти: вони не стануть хитрувати чи плести інтриги, тобто від них не буде несподіваного "ножа в спину".
 
AnnДата: Четвер, 13.08.2009, 10:39 | Сообщение # 3
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Взагалі-то трапляються такі батьки з якими впринципі не посперечаєшся (як то кажуть проти них сильно "не попреш"), але якщо дитина має власну думку, більш виважену, то я поважаю таких людей. Дійсно, такі дітки можуть самостійно досягнути великих висот, досягнути своєї мети. Я думаю що кожен з нас хоч раз, але протирічів настановам своїх батька-неньки. І точно не раз "набивали гулю", але це була власна гуля, яка надовго запам'ятовується. Тож якщо твоя думка для тебе особисто є більш обгрунтована, ніж десятки доводів твоїх батьків - вперед, дій!!! Є такий вислів, який мені дуже подобається :"На чужих ошибках учатся, но свои лутше запоминаются".

"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
IgorДата: Четвер, 13.08.2009, 19:42 | Сообщение # 4
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Elena)
Поважаю подібних "діток".

happy
Цим все сказано...
Раджу всім читачам не виконувати подібні "педагогічні" настанови.

Quote (Ann)
Я думаю що кожен з нас хоч раз, але протирічів настановам своїх батька-неньки.

Згоджуюсь що кожен з нас пройшов цей етап. Як то кажуть не без такого. Головне - не перегинати палку стосовно цієї тимчасової неслухняності, особливо вона проявляється у підлітковому віці.


Крапля води точить камінь
 
ElenaДата: П`ятниця, 14.08.2009, 19:08 | Сообщение # 5
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Ann)
Тож якщо твоя думка для тебе особисто є більш обгрунтована, ніж десятки доводів твоїх батьків - вперед, дій!!!

Погоджуюсь на всі 100%! respect

Quote (Igor)
Раджу всім читачам не виконувати подібні "педагогічні" настанови.

Раджу всім не слухати Igorа.
За його твердженням, дітям потрібно мати повний послух перед батьками. Наберусь сміливості сказати що добрих результатів це не принесе. Дитина не навчиться повноцінно жити у світі. Прислухатись до порад батьків - треба, але не ставити їхню думку понад усе (це не стосується малих дітей, мова ж іде про доросліших чад).
 
IovДата: П`ятниця, 14.08.2009, 23:09 | Сообщение # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Elena)
від них не буде несподіваного "ножа в спину".

ну... не те що не буде, а можливо менше. Думаю лицеміри тут нідочого.
Quote (Ann)
трапляються такі батьки з якими впринципі не посперечаєшся (як то кажуть проти них сильно "не попреш")

А от таких батьків ще самих треба було б виховати.
Quote (Igor)
Головне - не перегинати палку стосовно цієї тимчасової неслухняності

Вона тим і тимчасова, бо всі палку перегинають, бють лоба і назад в слухняних biggrin
 
IgorДата: Субота, 15.08.2009, 13:29 | Сообщение # 7
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (iov)
А от таких батьків ще самих треба було б виховати

Батьки дають нам життя, витрачають багато сил, щоб нас виховати... і після цього всього них не варто слухати... sad Не згоден з цим!
Quote (Elena)
За його твердженням, дітям потрібно мати повний послух перед батьками. Наберусь сміливості сказати що добрих результатів це не принесе.

А коли діти не слухаються батьків, то це значить принесе гарні результати??????? Не смішіть!


Крапля води точить камінь
 
ElenaДата: Субота, 15.08.2009, 14:43 | Сообщение # 8
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Igor)
А коли діти не слухаються батьків, то це значить принесе гарні результати??????? Не смішіть!

Не судіть про все так однозначно і категорично. Різні бувають випадки, і стригти всіх під один гребінець, м"яко кажучи не зовсім розсудливо.
Quote (Igor)
Батьки дають нам життя, витрачають багато сил, щоб нас виховати... і після цього всього них не варто слухати... Не згоден з цим!

А я не згодна із Вами. Знову ж таки у кожного по-різному. Проблема багатьох батьків у тому, що вони вважають раз народили і виховали дітей, значить ті ним щось винні. Типу я витрачав на тебе час, сили, гроші значить ти в боргу переді мною до кінця моїх днів, трать тепер свої сили на мене. Або я тебе народив, значить я все вирішую, а не ти. І якщо діти таких батьків йдуть наперекір ним, то це аж ніяк не значить що з тої дитини виросте "моральный урод".
 
ЛіліяДата: Субота, 15.08.2009, 20:08 | Сообщение # 9
Вникаю
Група: Друзі
Повідомлень: 31
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Кожний сам мусить оприділити чи треба слухатись батьків. Я бачила різні случаї де слухають і де не слухають.
 
AnnДата: Понеділок, 17.08.2009, 17:24 | Сообщение # 10
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Elena)
Проблема багатьох батьків у тому, що вони вважають раз народили і виховали дітей, значить ті ним щось винні.

Во-во, так частенько трапляється. Бувають випадки, коли у батьків вже діти мають власних дітей, онуків, а вони їх все виховують і виховують, рахують кожну їхню копійку. І не дай Боже вислови свою думку!!! Ні, я, звичайно, поважаю старість, але свої помилки хочу робити сама! Всеодно, той життєвий шлях, який мені назначено я муситиму пройти.


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
IovДата: Понеділок, 17.08.2009, 21:48 | Сообщение # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Кращий спосіб показати як жити - власний приклад. Саме цього діти, нажаль, не бачать у житті своїх батьків.
 
AnnДата: Вівторок, 18.08.2009, 18:32 | Сообщение # 12
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (iov)
Кращий спосіб показати як жити - власний приклад. Саме цього діти, нажаль, не бачать у житті своїх батьків.

Дааааа, що тут скажеш, є такі життєві приклади, які не можна не те що дітям показувати, а й самій побачити страшно!!! Не раз стикалась, коли дитину, яка намагалась відстояти свою думку ще й повиховувати своїх батьків (тобто вразумити, грубо кажучи: щоб дійшло!!!) отримувала наганяя.


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
IgorДата: Вівторок, 18.08.2009, 23:34 | Сообщение # 13
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Яйце починає вчити курку...

Крапля води точить камінь
 
AnnДата: Четвер, 20.08.2009, 12:25 | Сообщение # 14
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Знаєш, іноді те саме "яйце" буває НАБАГАТО розумнішим за ту саму "курку". Просто попривикали: раз ти молодший то ти нічого в житті не розумієш. Цікаво, чому частенко батьки вдійсності не дослухаються до своїх чад?
Особисто я - за розумний компроміс.


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
alinaДата: Вівторок, 30.03.2010, 14:39 | Сообщение # 15
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 69
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Elena)
Проблема багатьох батьків у тому, що вони вважають раз народили і виховали дітей, значить ті ним щось винні. Типу я витрачав на тебе час, сили, гроші значить ти в боргу переді мною до кінця моїх днів, трать тепер свої сили на мене. Або я тебе народив, значить я все вирішую, а не ти. І якщо діти таких батьків йдуть наперекір ним, то це аж ніяк не значить що з тої дитини виросте "моральный урод".

По-перше, жодна мама, яка притерпіла тяжкі муки при народженні своєї дитини не буде вимагати від її щось взамін!
По-друге, батьки ніколи не нав"язують, а просто радять як поступити краще, вирішувати нам самим!
По-третє, уявіть ситуацію: ви мама чи тато і раптом дізналися, що ваша десятирічна дитина, яка сама толком щось вирішити не може, курить і їй це подобається.
Єлена, твої дії: ти цю ситуацію віддасиш на розсуд своєї ще зовсім духовно не сформованої дитини??? Чи тут варто заборонити?

І останнє: щоб нам зрозуміти всі таємниці батьківства, потрібно самим стати батьками!

Quote (Igor)
Батьки дають нам життя, витрачають багато сил, щоб нас виховати... і після цього всього них не варто слухати... Не згоден з цим!

Молодець!


Сообщение отредактировал alina - Вівторок, 30.03.2010, 14:39
 
Форум » Православ'я » Духовне життя » Чи завжди треба слухати батьків?
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Середа, 24.04.2024, 07:41
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат