Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Братство » Тематичні бесіди » Сенс життя (Наступна братська бесіда на тему: "Сенс життя")
Сенс життя
IgorДата: Неділя, 25.10.2009, 17:40 | Сообщение # 16
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
НЕ БУТИ ПОРОСЯМ (вибачте, згадався щойно прочитаний пост) rolleyes

Крапля води точить камінь
 
IovДата: Неділя, 25.10.2009, 21:10 | Сообщение # 17
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Казали недавно розумні люди що дивитись потрібно на дорогу, а не на стовп біля неї.
Боязнь у нього в"їхати обов'язково до цього призведе.
Тобто, ставити собі за ціль чи сенс не бути поросям може призвести до появлення п'ятачка.
 
IgorДата: Субота, 07.11.2009, 16:26 | Сообщение # 18
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
СЕНС ЖИТТЯ УКРАЇНЦЯ І ЙОГО СВИНІ
За віконцем весна розквітала
Небо повнилось першим дощем.
Я стояв і нарізував сало
Величезним кухонним ножем.
Ніж ходив у руках методично,
Та ось раптом згадалось мені
Безневинне таке й симпатичне,
Ніжне тіло тієї свині.
Пролетіло життя як хвилина,
Ніжним словом ніхто не зігрів,
Що ж ти бачила, бідна скотино:
Лиш корито та замкнений хлів!
І тоді, як обрікши на муки
Хтось встромив тобі в серце ножа
Ти збагнула що люди - тварюки
І твоя відлетіла душа.
Ти далеко тепер, моя пташко,
У далекім-далекім гаю,
Я ж на кухні сиджу, п"ю горілку
І тебе потихенько жую.
Я не злодій, не кат, не злочинець,
В мене друзі, робота, сім"я.
Та який же я, блін, українець
Якщо сала не їстиму я?!


Крапля води точить камінь
 
IovДата: Субота, 07.11.2009, 20:10 | Сообщение # 19
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Спонукає до роздумів, дякую.
Сенс життя українця їсти сало і пити горілку, сенс життя свині - їсти що дадуть. От тільки з свині хоч сало буде...
 
ElenaДата: Субота, 07.11.2009, 21:31 | Сообщение # 20
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Дорозмовлялися... wacko
Шо тут зробиш?! На те вона й правда, щоб над нею задумуватись.

Особисто мені подобається одна сучасна притча, розказана однією духовною людиною:
Группа выпускников, успешных, сделавших замечательную карьеру, пришли в гости к своему старому профессору. Конечно же, вскоре разговор зашел о работе - выпускники жаловались на многочисленные трудности и жизненные проблемы. Предложив своим гостям кофе, профессор пошел на кухню и вернулся с кофейником и подносом, уставленным самыми разными чашками - фарфоровыми, стеклянными, пластиковыми, хрустальными и простыми, и дорогими, и изысканными. Когда выпускники разобрали чашки, профессор сказал: "Если вы заметили, все дорогие чашки разобраны. Никто не выбрал чашки простые и дешевые. Желание иметь для себя только лучшее и есть источник ваших проблем. Поймите, что чашка сама по себе не делает кофе лучше. Иногда
Она просто дороже, а иногда даже скрывает то, что мы пьем. То, что вы действительно хотели, было - кофе, а не чашка. Но вы сознательно выбрали лучшие чашки. А затем разглядывали, кому какая чашка досталась. А теперь подумайте: жизнь - это кофе, а работа, деньги, положение, общество - это чашки.
Это всего лишь инструменты для хранения Жизни. То, какую чашку мы имеем, не определяет и не меняет качества нашей Жизни. Иногда, концентрируясь только на чашке, мы забываем насладиться вкусом самого кофе. Наслаждайтесь своим кофе!!!!!!!!!" У самых счастливых людей нет всего лучшего. Но они извлекают все лучшее из того, что есть

Звиняйте шо по-російському, ліньки перекладати.

 
IovДата: Субота, 07.11.2009, 22:14 | Сообщение # 21
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Сподобалась. Така проста і зрозуміла... Люкс
 
AnnДата: Понеділок, 09.11.2009, 10:02 | Сообщение # 22
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Дійсно, притча дуже гарна. Навіть собі занотувала, щоб ще і ще читати, а можливо і комусь знадобиться дати перечитати.
А щодо власне, самої теми - то у мене все просто, і в той самий монент все складно: сенс мого життя - намагатись виховати свою дитину справжнім християнином, навчити бути Людиною!!!


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
ElenaДата: Вівторок, 10.11.2009, 00:22 | Сообщение # 23
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Мені теж сподобались. Перекопіювала собі дві штуки. Друга теж нічого, змушує по-іншому подивитись на деякі речі (правда я трохи змінила її, щоб не образити ближніх):

Профессор философии, стоя перед своей аудиторией, взял пятилитровую стеклянную банку и наполнил её камнями, каждый не менее трёх сантиметров в диаметре.
В конце спросил студентов, полна ли банка?
Ответили: да, полна.
Тогда он открыл банку горошка и высыпал их в большую банку, немного потряс её.
Естественно, горошек занял свободное место между камнями. Ещё раз профессор спросил студентов, полна ли банка? Ответили: да, полна.
Тогда он взял коробку, наполненную песком, и насыпал его в банку. Естественно, песок занял полностью существующее свободное место и всё закрыл.
Ещё раз профессор спросил студентов, полна ли банка? Ответили: да, и на этот раз однозначно, она полна.
Тогда из-под стола он ещё вытащил две чашки чая и вылил их в банку до последней капли, размачивая песок.
Студенты смеялись.
А сейчас я хочу, чтобы вы поняли, что
Банка — это ваша жизнь.
Камни — это важнейшие вещи вашей жизни: семья, здоровье, друзья, свои дети — всё то, что необходимо, чтобы ваша жизнь всё-таки оставалась полной даже в случае, если всё остальное потеряется.
Горошек — это вещи, которые лично для вас стали важными: работа, дом, автомобиль.
Песок — это всё остальное, мелочи.
Если сначала наполнить банку песком, не останется места, где могли бы разместиться горошек и камни. И также в вашей жизни, если тратить всё время и всю энергию за мелочи, не остаётся места для важнейших вещей. Занимайтесь тем, что вам приносит счастье: играйте с вашими детьми, уделяйте время супругам, встречайтесь с друзьями. Всегда будет ещё время, чтобы поработать, заняться уборкой дома, починить и помыть автомобиль. Занимайтесь, прежде всего, камнями, то есть самыми важными вещами в жизни; определите ваши приоритеты: остальное — это только песок.
Тогда студентка подняла руку и спросила профессора, какое значение имеет чай?
Профессор улыбнулся.
— Я рад, что вы спросили меня об этом. Я это сделал просто, чтобы доказать вам, что, как бы ни была ваша жизнь занята, всегда есть место для двух чашек чая

 
AnnДата: Вівторок, 10.11.2009, 11:49 | Сообщение # 24
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
respect Супер!
Я правда трішки не так чула цю притчу, але все-одно зміст лишається той самий!


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
IgorДата: Вівторок, 15.12.2009, 19:24 | Сообщение # 25
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Iov)
Казали недавно розумні люди що дивитись потрібно на дорогу, а не на стовп біля неї.
Боязнь у нього в"їхати обов'язково до цього призведе.
Тобто, ставити собі за ціль чи сенс не бути поросям може призвести до появлення п'ятачка.

Один раз доводилось бути свідком як людина що не дивилась ні на дорогу, ні на стовп (здається він ішов із заплющеними очима, чи то може суцільна темнота була, точно не згадаю), і от стовп перебіг їй дорогу. От над чим думаю: якщо не ставити собі ніякої цілі, то п'ятачок виростає чи ні? Тобто якщо людина живе сьогоднішнім днем, то до чого це скоріш за все призведе: до більшої моральності чи до "п'ятачка"?


Крапля води точить камінь
 
IovДата: Вівторок, 15.12.2009, 21:28 | Сообщение # 26
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Наявність цілі не впливає на духовний чи моральний розвиток. Я думаю так.
 
ElenaДата: Неділя, 20.12.2009, 19:40 | Сообщение # 27
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Igor)
якщо людина живе сьогоднішнім днем, то до чого це скоріш за все призведе: до більшої моральності чи до "п'ятачка"?

Я б перевела мову у дещо іншу площину. Колись почула одну фразу, з якою повністю погоджуюсь: коли людина має якусь мету, до чогось прагне, вона більше пізнає світ, її життя насиченіше й цікавіше. І навпаки: якщо перед собою немає ніякої мети, духовний розвиток припиняється, може початись моральна деградація. Тепер можна зрозуміти бабусь біля під"їздів з їхньої тягою до пліткування - вони "живуть одним днем", мети, як стимулу до духовного росту, у них вже немає.
В той же час згідна з Йовом, в тому плані що ніщо не може завадити бути Людиною.

Отаке-то складне хвілософське питання smile

Сообщение отредактировал Elena - Неділя, 20.12.2009, 19:44
 
IovДата: Неділя, 20.12.2009, 21:49 | Сообщение # 28
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Якщо поставити за мету духовний ріст, і працювати в цьому напрямі, отримаєш духовний ріст. Якщо купити коня, купиш коня і духовний ріст тут ні при чому.
Не знаю як щодо бабусь, але людина яка живе одним днем від багатьох чинників, що заважають духовно розвиватися, автоматично звільняється.

Так, філософія це така штука, сьогодні думаєш "правильно", а завтра ще "правильніше".

 
IgorДата: Понеділок, 21.12.2009, 18:35 | Сообщение # 29
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Iov)
Так, філософія це така штука, сьогодні думаєш "правильно", а завтра ще "правильніше".

А потім через кілька днів приходиш до висновку: "І як я міг так думати???? Де була моя голова???"


Крапля води точить камінь
 
IovДата: Понеділок, 21.12.2009, 20:49 | Сообщение # 30
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Ага, точно Ігоре!
 
Форум » Братство » Тематичні бесіди » Сенс життя (Наступна братська бесіда на тему: "Сенс життя")
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Субота, 20.04.2024, 14:44
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат