Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Братство » Діяльність братства » Для маленьких домашніх піарщиків (Норки та їй подібних)
Для маленьких домашніх піарщиків
IovДата: П`ятниця, 25.12.2009, 10:40 | Сообщение # 16
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Я буду ще агресивнішим, якщо користувач під ніком Natalia, продовжуватиме своє повчання, так і не сказавши нічого по суті.
 
NataliaДата: Понеділок, 28.12.2009, 12:35 | Сообщение # 17
Перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось тому й агресивний, що "по суті"!!! Як казали древні? "Платон, ти сердишся, значить, ти не правий". Ще вранці читала у "Гостьовій книзі" відгуки Норки, Єлени, додала свій, і вже їх- нема!!! Чомусь як пишемо ми з Норкою, то це не такий тон, не такі оцінки - на вашу думку. А коли ви над нами, навіть не над нами - над думками, які не співпадають з вашими, - образно кажучи, "изощряетесь"? То ми повинні сприймати ваші думки як істинну в останній інстанції. Цензуру вводите? А як же християнська толерантність, терпимість? Норочко, ти права: вони хочуть чути лише "эхо" своїх братчиків. Хоча брат Адмін уже змінив це "ехо" на "інтонації". Росте!

Сообщение отредактировал Natalia - Понеділок, 28.12.2009, 13:30
 
AnnДата: Понеділок, 28.12.2009, 14:39 | Сообщение # 18
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Слухайте, дорогі друзі, це вже стає смішно! Нівіщо стільки бруду?.
Пропоную адміну закрити тему. Переливається з пустого в порожнє (і кожен лишається при своїй думці).
Давайте будемо радіти Новорічним та Різдвяним святам!!!
Усіх форумчан - з аступаючим НОВИМ роком, та Різдвох Христовим! Приємних передсвякових клопотів, а головне - душевного спокою!!!
holiday santa biggrin


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
IovДата: Понеділок, 28.12.2009, 14:46 | Сообщение # 19
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Мені набрид цей базар. smile

Думка Наталії і Норки, щодо братства і братчиків окремо, нас не цікавить, а коли зацікавить, ми обов'язково з Вами зв'яжемось.
Тему закрито.

Дякую Ann, і тебе з наступаючими.
___________________________
ЗЫ: А у своєму підписі я вже мінімум два місяці нічого не міняв, хоча треба було б.

 
Форум » Братство » Діяльність братства » Для маленьких домашніх піарщиків (Норки та їй подібних)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

П`ятниця, 29.03.2024, 14:45
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат