Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Православ'я » Питання священнику » Що робити якщо неподобається батюшка?
Що робити якщо неподобається батюшка?
AnnДата: П`ятниця, 28.08.2009, 15:08 | Сообщение # 1
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Нажаль ось так вже склалось... Не подобається мені один батюшка (я знаю що це великий гріх!!!), але все частіше ловлю себе на думці, що мені неподобається як він веде службу, як сповідає, причащає. проводить обряд хрещення. НЕПОДОБАЄТЬСЯ!!!!
Прошу, підкажіть що робити в такій ситуації? Приход міняти не хочу, надто вже я звикла.


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
ElenaДата: П`ятниця, 28.08.2009, 19:05 | Сообщение # 2
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Може мені не варто відповідати у цій темі, але, думаю нічого страшного не буде якщо крім священника у розмову вплутається простий смертний.

Я б на Вашому місці змінила прихід. Не велика біда - звикнете до нового. Хоч ми в церкву йдемо до Бога, а не до батюшки, все ж особистість самого священника має велике значення. В храмі людина повинна почуватися комфортно, а цього важко досягти коли є напряг із священником, який по суті має бути духовним наставником. До речі, чим менше навкруг знайомих людей, тим легше зосереджуватись на самому богослужінні. Так що зміни підуть тільки на користь. А якщо сумуватимите за своїми колишніми друзями, то можете іноді відвідувати свій колишній прихід.

 
AnnДата: Субота, 29.08.2009, 09:43 | Сообщение # 3
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Elena)
Я б на Вашому місці змінила прихід.

Знаєте, я цього робити не хочу. Поясню чому: по-перше - я туди почала ходити ще до того як він став у нашому храмі батюшкою; по-друге - є там інший батюшка, який, можна сказати і є духовним наставником; по-третє - ходжу я туди саме тому, що там мене майже ніхто не знає (ну хіба що в обличчя).

Quote (Elena)
Може мені не варто відповідати у цій темі, але, думаю нічого страшного не буде якщо крім священника у розмову вплутається простий смертний.

Дякую вам за вашу відповідь, але дійсно, дуже хотілось би почути відповідь священика.


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
prot-vrДата: Субота, 29.08.2009, 14:02 | Сообщение # 4
Духівник братства
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Нагороди: 4
Репутація: 3
Статус: Offline
Перефразовуючи слова Elenи, дозвольте "в розмову вплутається простий смертний" священик.
Шановна Ann, спробуйте щиро помолитися за священика, про котрого йде мова. Впевнений, спочатку це буде не просто, але Ви наполяжте ще і ще раз.
Можливо Ваша молитва буде почута Богом і священику буде легше справлятися зі своїми нелегкими обов'язками, а Вам сприймати його. Адже тепер це буде Ваш "підопічний".


http://amvon.orthodoxy.ru
 
IgorДата: Четвер, 03.09.2009, 23:01 | Сообщение # 5
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ann)
є там інший батюшка, який, можна сказати і є духовним наставником;

Простіше всього просто не звертати уваги на батюшку, який Вам не до вподоби. І все-таки не розумію чому Вам може не подобатись людина, яка не має до Вас діла? Інша справа коли є взаємні непорозуміння, а у цьому випадку їх же немає.


Крапля води точить камінь
 
ElenaДата: П`ятниця, 04.09.2009, 20:22 | Сообщение # 6
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Igor)
коли є взаємні непорозуміння

...тоді це екзамен на нашу духовність
 
Форум » Православ'я » Питання священнику » Що робити якщо неподобається батюшка?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вівторок, 19.03.2024, 12:13
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат