Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Православ'я » Питання священнику » Чи можна мені сповідатись у православних священників? (Я католик)
Чи можна мені сповідатись у православних священників?
OlegДата: Четвер, 24.09.2009, 15:13 | Сообщение # 1
Перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Нагороди: 3
Репутація: 1
Статус: Offline
Слава Ісусу Христу! У мене є одне питання до вас! Я знаю що в греко католиків і православних є деякі розбіжності! І це скажу чесно робить якесь відчуття настороження між нами, але Ісус хотів щоб так не було. Моє питання таке: я хочу зробити загальну сповідь ( з цілого життя), але мені важко її робити у тому храмі куди я ходжу! Чи можу я посповідатися у православного монаха або священника, і отримати прощення,підтверджене Богом? Тобто я маю на увазі чи православний священник дасть мені рогрішення? Чи для нього я буду людиною яка належить до неправдивої віри??? І ще питання чи зможу я, після сповіді якшо православний священник дасть розгрішення причаститися у тому ж храмі? Чи я маю прийняти причастя у католицькому храмі?
 
ElenaДата: Четвер, 24.09.2009, 22:08 | Сообщение # 2
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Наскільки я розумію, Вас щось не влаштовує у Вашому віросповіданні, і разом з тим є щось таке що приваблює Вас у Православ"ї? Я б на Вашому місці шукала би храм, у якому почувалася б найкомфортніше, це відіграє важливу роль у духовому житті (перевірено на собі;))).
 
prot-vrДата: П`ятниця, 25.09.2009, 00:33 | Сообщение # 3
Духівник братства
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Нагороди: 4
Репутація: 3
Статус: Offline
Шановний Олег, Вам очевидно потрібно визначитися - Ви греко-католик чи православний.

http://amvon.orthodoxy.ru
 
OlegДата: П`ятниця, 25.09.2009, 09:31 | Сообщение # 4
Перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Нагороди: 3
Репутація: 1
Статус: Offline
Ні ні ! Мене все влаштовує просто коли я посповідаюсь там боюсь що буду потім почувати себе не комфортно, бо на думку завжди буде лізти що священник про мене все знає, і тоді мені дійсно прийдеться змінювати храм розумієте?! А якшо я б посповідався в православному храмі то вірогідність зустріти того монаха або священника дуже мала бо я не ходжу в православний храм. Та ні я греко католик ще з дитинства і не хочу переходити, не бачу суттєвих відміностей! Те що є такі розбіжності як чистилище, зіслання св Духа ніяк не впливає на віровизнання! Так у православних мене приваблює те що і в гекокатоликів віра в Ісуса Христа!
 
prot-vrДата: П`ятниця, 25.09.2009, 21:39 | Сообщение # 5
Духівник братства
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Нагороди: 4
Репутація: 3
Статус: Offline
Шановний Олег, ще раз приємно здивований Вашою простотою і відвертістю.
Але... таїнство Сповіді - це не просто відверта розмова зі священиком, котрий може змінити свою думку про Вас після Сповіді. Таїнство Сповіді - це покаяння перед Богом в присутності Ним же (Богом) поставленого священика. Саме він (священик) має право просити у Бога прощення Вашим гріхам і молитися про успіх у Вашому духовному зростанні.
Священик для Вашої душі те ж, що лікар для тіла.
Чи станете Ви детально розповідати про усі свої болячки одному лікарю, щоби потім про нього забути, а йти лікуватися у іншого?
Між священиком і парафіянином мають бути стосунки батька і сина, а не керівника і підлеглого.
Саме батько здатен вмістити в своєму серці недоліки дітей і просити у Бога лювові, терпіння і допомоги, аби їх виправити.
Очевидно Вам потрібно шукати доброго духівника, а не ще один храм.


http://amvon.orthodoxy.ru
 
OlegДата: Субота, 26.09.2009, 10:51 | Сообщение # 6
Перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Нагороди: 3
Репутація: 1
Статус: Offline
Дякю за щирі слова і гарну пораду!!!! Буду молитись щоб його знайти! :-)
 
Форум » Православ'я » Питання священнику » Чи можна мені сповідатись у православних священників? (Я католик)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Субота, 20.04.2024, 16:27
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат