Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Все інше » Для розмов » Великодні ідеї, приготування.
Великодні ідеї, приготування.
AnnДата: Вівторок, 02.03.2010, 17:26 | Сообщение # 1
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Звичайно, кожен з нас напевне чекає, готується по-особливому до цього свята. Окрім того, що намагаємось привести до ладу свою душеньку, також стараємось довести до толку свою оселю, щось незвичайне приготувати....
Пропоную у цій темі ділитись цікавими ідеями... (якщо звичайно є у когось такі ідеї, бо особисто у мене - поки повний безлад як у домі, так і в душі.) wacko


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
IovДата: Вівторок, 02.03.2010, 23:46 | Сообщение # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Ага, давайте свої ідеї, я вже "цікаво" відсвяткував Різдво, ще й Пасху давайте.
Ann, навряд чи тобі хтось щось путнє напише, в т.ч. я.

- Можна підвісити собі над столом лежанку (гвіздочками прибити до потолка), лежати вдома, дивитись на порядок і їсти ЩОСЬ НЕЗВИЧАЙНЕ, ще й приспівувати "Христос Воскресе".
Якщо вам звичайно це цікаво. =)

 
ElenaДата: Середа, 03.03.2010, 20:58 | Сообщение # 3
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Навіть не знаю що тобі цікавого запропонувати. Напевне ця свято у всіх проходить по схемі: Богослужіння - міцний сон - зустрічі з родичами. В давнину молодь влаштовувала на Великдень ігри й забави, щоб свято було справді святом. Зараз це забулось. Ну хіба що Йов придумає якусь гру - бачу, в нього фантазія добре працює, тільки перед тим його треба пригостити його чимось незвичайним. biggrin
 
alinaДата: Середа, 10.03.2010, 21:04 | Сообщение # 4
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 69
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Плануючи гарне проведення якихось християнських свят (в плані як прийняти гостей, що пригоувати...), ми досить часто забуваємо про сутність їх! Христос Воскрес! Він є нашим Найдорожчим гостем, Який повинен увійти в ОЧИЩЕНІ під час Великого посту душі! Радісь душі у Христове Воскресіння (і не тільки), яку ми хочемо розділити з ближніми - це і є найкращий спосіб проведення свята!!!
 
IovДата: Середа, 10.03.2010, 23:13 | Сообщение # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (alina)
Радісь душі у Христове Воскресіння (і не тільки), яку ми хочемо розділити з ближніми - це і є найкращий спосіб проведення свята!!!

О, так це друге діло! Поясни мені тепер, бо я завжди задавався питанням: Навіщо, в такому випадку, затуманювати свій розум вином? Це такий спосіб ПІДСИЛЕННЯ душевної радості чи РОЗДІЛЕННЯ радості з ближнім?
 
alinaДата: Середа, 10.03.2010, 23:36 | Сообщение # 6
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 69
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Чому обов"язково затуманювати розум?

Додано (10.03.2010, 23:36)
---------------------------------------------
В міру! Все в міру!

 
ElenaДата: Четвер, 11.03.2010, 00:02 | Сообщение # 7
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
alina, зараз Йов спитає тебе чи можна в міру нюхати кокаїн, або в міру жувати миш"як cool

Взагалі-то тема про інше. Енн питала про відпочинок на Пасху. Особисто для мене найбільшим бажанням є скромне й неоригінальне "відіспатись" smile

 
IovДата: Четвер, 11.03.2010, 09:27 | Сообщение # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (alina)
Чому обов"язково затуманювати розум? В міру! Все в міру!

Дивись, я тобі задав конкретне питання, дай будь-ласка на нього відповідь, а не ще одне питання. Добре, нехай воно прозвучить так: Навіщо пити вино в дні душевної радості?
Quote (Elena)
alina, зараз Йов спитає тебе чи можна в міру нюхати кокаїн, або в міру жувати миш"як

Ні, Elena, я вже не буду ні з ким спорити і виясняти хто правий. Мені це треба знати, як тільки отримаю відповідь, одразу "відчеплюсь".
 
alinaДата: Четвер, 11.03.2010, 10:21 | Сообщение # 9
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 69
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Чому обов"язково вино?
 
AnnДата: Четвер, 11.03.2010, 10:23 | Сообщение # 10
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Вибачте, але це вже смішно і трішки починає діставати.... Чому основна маса тем тим чи іншим боком зводиться до вживання чи невживання алкоголю?
Iov, ти вже майже все про майже всіх знаєш. Тобі особисто не набридло? Ми всі зрозуміли - ТИ ЖИВЕШ ТВЕРЕЗО! Ти - правильний, молодець. Просто хтось мабуть немає такої сили волі як ти, або не вбачає у цьому проблему.
Вибач, далі розвивати дискусію не хочу і не буду. (і мабуть, писати щось на форумі теж не буду).

Alinka, тобі дякую за відповідь. У мене така ж позиція на свято. Намагатись розділити радіть з іншими. Відвідати по можливості рідних, похресників (але то вже як вийде...)


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
prot-vrДата: Четвер, 11.03.2010, 11:58 | Сообщение # 11
Духівник братства
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Нагороди: 4
Репутація: 3
Статус: Offline
У мене є чудова Великодня ідея - запросити у гості Воскреслого Христа.
От радості буде в моїй домівці...
Як ви думаєте, прийде?
Я, принаймі, про це буду молитися другу половину Посту.


http://amvon.orthodoxy.ru
 
prot-vrДата: Четвер, 11.03.2010, 12:06 | Сообщение # 12
Духівник братства
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Нагороди: 4
Репутація: 3
Статус: Offline
І ще у мене є ідея - дорогі форумчани, давайте не ображатися і не дорікати Iovу за його принципове і послідовне ставлення до спиртного.
Повірте, нам би усім таку "ваду" - от би життя змінилося!

Врешті-решт, пропоную Iovу відкрити окрему тему для дискусій на тему "Культурного споживання спиртного" і там (і тільки там) викладати свої аргументи і контраргументи.


http://amvon.orthodoxy.ru
 
ElenaДата: Четвер, 11.03.2010, 19:06 | Сообщение # 13
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Ann)
і мабуть, писати щось на форумі теж не буду.

Ann, не жартуй так! Шо я без тебе робитиму? weep
 
IovДата: Четвер, 11.03.2010, 21:59 | Сообщение # 14
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Ясно.
 
IgorДата: Неділя, 14.03.2010, 19:44 | Сообщение # 15
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Здається люди обіцяли не торкатися цієї теми тут на форумі, за непослушаніє кожному приписую штраф - три уколи з вітаміном С angry

Крапля води точить камінь
 
Форум » Все інше » Для розмов » Великодні ідеї, приготування.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

П`ятниця, 26.04.2024, 01:34
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат