Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Все інше » Для розмов » 8 березня і День жінок-мироносиць. (Що кому більше до вподоби.)
8 березня і День жінок-мироносиць.
ElenaДата: Понеділок, 08.03.2010, 22:44 | Сообщение # 1
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Спірне питання, яке набуло поширення в останні роки: котрий із цих днів варто вважати жіночим святом - 8 березня чи День жінок-мироносиць?

Може це звучить дивно, як для православної людини, але я надаю перевагу дню 8 березня.
По-перше: відзначення цього дня міцно вкоренилось у свідомості народу, і не варто штучно витісняти це свято.
По-друге: 8 березня універсальне, а День жінок-мироносиць стосується обмеженого кола жінок.
По-третє: все-таки 8 березня справді відчувається святковість, чого, на жаль, не помітно у День жінок-мироносиці: зазвичай все унікальність цього дня обмежується привітанням священника, і все.

Не розумію чого 8 березня викликає таку неприязнь у православних? sad

 
IovДата: Понеділок, 08.03.2010, 22:56 | Сообщение # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Elena)
По-перше: відзначення цього дня міцно вкоренилось у свідомості народу, і не варто штучно витісняти це свято.
По-друге: 8 березня універсальне, а День жінок-мироносиць стосується обмеженого кола жінок.
По-третє: все-таки 8 березня справді відчувається святковість, чого, на жаль, не помітно у День жінок-мироносиці: зазвичай все унікальність цього дня обмежується привітанням священника, і все.

Пробач Elena, як на мене, то це смішні аргументи.
І чому тільки священника, я теж привітаю.
Quote (Elena)
Не розумію чого 8 березня викликає таку неприязнь у православних?

Економія =). Жартую.

Вітаю всіх дівчат з восьмим днем весни!

 
ElenaДата: Понеділок, 08.03.2010, 23:26 | Сообщение # 3
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
В аргументах не бачу нічого смішного. Спробу виставити на пеший план православний день жіноцтва, витіснивши цим 8 березня вважаю недоречною.
До речі, на яких підставах базується твоя принциповість стосовно восьмого дня весни? (Прохання не наводити смішні аргументи;-))


Сообщение отредактировал Elena - Вівторок, 09.03.2010, 00:44
 
IovДата: Вівторок, 09.03.2010, 10:00 | Сообщение # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Elena)
До речі, на яких підставах базується твоя принциповість стосовно восьмого дня весни?

Це я для тих, кого образив своїм принципом.
 
Форум » Все інше » Для розмов » 8 березня і День жінок-мироносиць. (Що кому більше до вподоби.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Четвер, 18.04.2024, 10:25
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат