Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Все інше » Для розмов » Музика. Хто кого? (Світ наших захоплень)
Музика. Хто кого?
ElenaДата: П`ятниця, 08.05.2009, 23:04 | Сообщение # 16
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Все! Ковельським дискотекам кінець! yes

Додано (08.05.2009, 23:04)
---------------------------------------------
Знайшла цікаву статтю про рок-музику протоієрея Олега Кузьминова "В рок-культуре есть много евангельского":
http://dubus.by/modules/myarticles/article_storyid_1024.html

Сообщение отредактировал Elena - Четвер, 30.04.2009, 00:32
 
IovДата: Субота, 09.05.2009, 21:21 | Сообщение # 17
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Так, цікава. Дякую.
Quote
Я бы хотел пожелать ребятам открыть для себя церковную поэзию, вчитаться и вслушаться в тексты православных молитв и песнопений, которые звучат ежедневно в сотнях храмов. Поверьте, это настоящая поэзия, потому что ее Автором, в конечном итоге, является Самый Главный Поэт.
 
ElenaДата: Субота, 09.05.2009, 23:15 | Сообщение # 18
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Погоджуюсь із вищезазначеним твердженням про поезію.
Цитати:
- рок-путь полезен тем, что человек на этом пути искренен, не врет ни себе, ни другим, пытается ответить на важнейшие вопросы жизни. Этот путь может увести человека в никуда, а может и привести к Истине
- есть много произведений, передающих рок-языком евангельское видение мира и жизни.
- есть рокеры, обладающие православным мировоззрением и вольно или невольно передающие его слушателям посредством своего творчества
- тульская рок-среда дала Русской Православной Церкви трех священников, двух псаломщиков, одного религиоведа и трудноопределяемое количество певчих

Саша, 1:4 в мою користь shades

Сообщение отредактировал Elena - Субота, 09.05.2009, 23:23
 
ЗояДата: Четвер, 04.06.2009, 17:21 | Сообщение # 19
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 82
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
А я хочу повернутись до першої сторінки, де Іоv висловив свою думку щодо музики взагалі і запропонував деякі тези для роздумів:
"Я можу тільки наставити ще питань:
3. Музика формує стиль життя чи стиль життя формує смаки до музики?
4. Чи є принципова відмінність між класикою і металом?
5. Чи справді вона у чомусь допомагає? Відділимо слова від музики і що отримаємо? Хороші слова, хай навіть і завиваючи як і простий рифмований вірш підуть на користь. А що таке хороша музика? Музика що приносить тільки задоволення? Чи може та що допомагає розслабитись або додає енергії? Здається мені що людина, отримуючи тимчасову енергію чи задоволення, втрачає щось набагато цінніше."

3. Я думаю, що людина - сама формує свій смак до музики. Так само, як формує свій спосіб життя: що їсти? де відпочити? і т.д. Хоча, думаю, що музика здатна змінити людину. Але не без участі людини. Все одно, більше залежить від того, як людина хоче розвиватись.

4. Наскільки я розумію, класика - це азбука, це скелет. Це корінь всього музичного мистецтва. Нічого подібного про метал я не чула.

5. А як тобі музика без слів? Музика сама по собі - мова. Мало того, інколи слова недоречні.

Щодо задоволення і музики. Все залежить від того, що для людини являється задоволенням. Хтось отримує задоволення від того, що вбиває. Хтось отримує задоволення від того, що жертвує життям заради когось.
Що для мене є задоволення? - відповідь на це питання є одним з ключів до ставлення до музики.

Поезія- засіб. Музика - засіб. Дві по-різному прекрасні мови. Вони не можуть виключати одна одну. Їх неможливо протиставляти один одному.

Я отримую задоволення і від поезії і від музики. З музикою я отримую, а не втрачаю, виграю, а не програю. Це - частина самовиховання.

Сообщение отредактировал Зоя - Четвер, 04.06.2009, 17:22
 
IovДата: Четвер, 04.06.2009, 20:24 | Сообщение # 20
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Зоя)
4. Наскільки я розумію, класика - це азбука, це скелет. Це корінь всього музичного мистецтва. Нічого подібного про метал я не чула.

Тобто "свята" класика корінь навіть "сатанинського" року? Згоден. Навіщо ж тоді православні їх принципово відділяють?

За №3 і №5 дякую, цікаві версії. smile

 
ЗояДата: Четвер, 04.06.2009, 21:40 | Сообщение # 21
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 82
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (iov)
"свята" класика корінь навіть "сатанинського" року
Я ніколи не називала рок "сатанинським" - не берусь критикувати, бо ніколи не слухала. І не тому, що вважаю його антиморальним. Поки що задовольняюсь тим, що маю.

Знаєш, якщо і існує якась халтура (я ні на що не натякаю), то в тому не винні інші напрямки музики.

 
ElenaДата: Четвер, 04.06.2009, 23:21 | Сообщение # 22
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Зоя)
Наскільки я розумію, класика - це азбука, це скелет. Це корінь всього музичного мистецтва. Нічого подібного про метал я не чула.

Бо класикою називають твори, які протрималися в суспільстві довгі роки. Важка музика ще не мала достатньо часу для цього. Можливо наші внуки і правнуки вважатимуть класикою "Металліку", "Нірвану" і "Роллінг Стоунс". Наприклад, Верку Сердючку ще не можна назвати класикою, хоча її співає весь народ.
Quote (Зоя)
Хоча, думаю, що музика здатна змінити людину. Але не без участі людини. Все одно, більше залежить від того, як людина хоче розвиватись.

Хто його знає?!
Як на мій погляд, то людина підсвідомо обирає музику, в залежності від типу свого характеру.
Класична музика - до вподоби спокійним консервативним людям, трохи замкнутим у собі, які трохи сумують за минулим, а може навіть "живуть" там;
Диско - для веселих, безтурботних і відкритих осіб, які "живуть одним днем", і яким все "по барабану";
Поп-музика - для людей, що не особливо люблять задумуватись над чимось, більше уваги приділяють практичній стороні життя;
Рок - для агресивних, і певною мірою замкнутих людей, які люблять щось аналізувати;
Джаз - для замкнутих людей, які, на відміну від рокерів неагресивні й трохи меланхолійні, люблять більше інтелектуальну працю, аніж фізичну;
Реп - музика для самовпевнених емоційних людей, з творчим підходом до життя і з нестійкими поглядами.

Це особисто мої спостереження, може хтось думає інакше.

Сообщение отредактировал Elena - Четвер, 04.06.2009, 23:23
 
ЗояДата: Четвер, 04.06.2009, 23:55 | Сообщение # 23
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 82
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Я бачила спокійних відмінників і добряків - шанувальників року. Когось рок заспокоює, - комусь це може здатись досить дивним.

Я класику люблю, але не сказала б, що якось зациклююсь на минулому. Навпаки, класика сприяє моєму розвитку, допомагає йти вперед, працювати. А головне - надихає.

В музиці багато що залежить від того, хто грає, тобто, від виконавця. Пісню або твір можна припсувати холодним виконанням, коли людина грає заради грошей, слави, кар'єри тощо. А можна "притерту" мелодійку оновити, вклавши в неї новинку своєї особистості (душі, простіше кажучи).

Музика для мене - безцінний Божий дар.

 
IovДата: П`ятниця, 05.06.2009, 00:14 | Сообщение # 24
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Тема горить cry
 
prot-vrДата: П`ятниця, 05.06.2009, 23:03 | Сообщение # 25
Духівник братства
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Нагороди: 4
Репутація: 3
Статус: Offline
Музика - музикою, а я про своє...
Переглядаючи тему, звернув увагу на те, на що священик не може закрити очі.
Цитата з попередніх постів:
"Так само як і з гріхами: тільки-но викорениш із себе щось погане - як вмить з"являється нова напасть. Наше життя - це постійна боротьба з самим собою. Того святими стають такі люди, які змогли перемогти себе. Іноді корисно набути якусь погану звичку щоб подолати іншу, більш гріховнішу, й тим самим дати бісам менший шанс".
1. Не зовсім зрозуміло як розпізнати, яка звичка більш чи менш гріховніша.
Наприклад: для одних - блуд є "нормальним" виходом з стану самотності і агресивності, а для інших - блудний помисел є приводом для щирого покаяння і тілесних подвигів. То яку тут звичку треба набувати?
2. Духовно нормальним станом є витіснення гріховних навиків чистими, добродійними і плідними.


http://amvon.orthodoxy.ru
 
IovДата: Субота, 06.06.2009, 19:30 | Сообщение # 26
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (prot-vr)
1. Не зовсім зрозуміло як розпізнати, яка звичка більш чи менш гріховніша. Наприклад: для одних - блуд є "нормальним" виходом з стану самотності і агресивності, а для інших - блудний помисел є приводом для щирого покаяння і тілесних подвигів. То яку тут звичку треба набувати?

Якщо комусь вдалось з допомогою музики подолати блуд чи блудні помисли, то я вас вітаю і вважаю це великою перемогою. king
Не виключено що такими методом будеш робити потім обидві звички. biggrin
 
ElenaДата: Субота, 06.06.2009, 23:40 | Сообщение # 27
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (prot-vr)
Не зовсім зрозуміло як розпізнати, яка звичка більш чи менш гріховніша.
Наприклад: для одних - блуд є "нормальним" виходом з стану самотності і агресивності, а для інших - блудний помисел є приводом для щирого покаяння і тілесних подвигів. То яку тут звичку треба набувати?

Думаю кожен для себе усвідомлює що є більш гріховнішим, а що менш. Навряд чи людина, яка вирішила очистити душу піде блудним шляхом. Невіруючий може так зробити, але ж ми ведемо мову саме про шляхи позбавлення від гріхів, що характерне тільки для віруючих. Тут важливо не змішувати самовиправдовування з поетапним доланням гріхів - це різні речі, хоча зовні дуже схожі.

Quote (prot-vr)
Духовно нормальним станом є витіснення гріховних навиків чистими, добродійними і плідними.

Згідна. Але це в ідеальному варіанті. В реальності трапляються різні ситуації й не все складається так, як нам хотілося б. Закоренілих гріхів позбуватися важко, тому думаю, в окремих випадках виправданою буде думка що для того щоб запобігти більшому гріху, варто піти на менший. А потім вже боротися із тим "меншим" допоки і той не зникне.

Quote (iov)
Якщо комусь вдалось з допомогою музики подолати блуд чи блудні помисли, то я вас вітаю і вважаю це великою перемогою

Це називається сублімацією - внутрішній процес, коли людина направляє негативну і нереалізовану енергію у творчість. Цим самим вона позбавляється того поганого, що накопичувалось у її всередині. Так робили багато відомих людей. І більшість геніальних творів (у різних видах мистецтва) по своїй внутрішній суті є сублімованими.
Йов, тобі є кого вітати - можеш їхати на екскурсію на Байкове та Личаківське кладовища ( там поховані знаменитості) з великими оберемками квітів. flower smile
 
IovДата: Неділя, 07.06.2009, 13:36 | Сообщение # 28
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Elena)
Це називається сублімацією - внутрішній процес, коли людина направляє негативну і нереалізовану енергію у творчість. Цим самим вона позбавляється того поганого, що накопичувалось у її всередині. Так робили багато відомих людей. І більшість геніальних творів (у різних видах мистецтва) по своїй внутрішній суті є сублімованими. Йов, тобі є кого вітати - можеш їхати на екскурсію на Байкове та Личаківське кладовища ( там поховані знаменитості) з великими оберемками квітів.

Я думаю що і серед живих такі є. От тільки слухати музику чи робити маленьку шкідливу звичку зовсім не те ж саме що займатись творчістю.
 
ElenaДата: Неділя, 07.06.2009, 23:10 | Сообщение # 29
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (iov)
слухати музику чи робити маленьку шкідливу звичку зовсім не те ж саме що займатись творчістю.

Ну як сказати... Слухання музики є теж свого роду творчістю. Наприклад коли звучить знайома музика, включаєш не тільки вуха, а й те, що знаходиться між ними. Кожного разу рід час прослуховування по-новому сприймаєш текст і переосмислюєш його - чим це не творча діяльність?! Принаймні до роздумів спонукає музика того стилю, яким я захоплююсь. megaphone music
Стосовно інших поп-реп-джаз напрямків, не можу сказати точно чи з ними можливе творче прослуховування. У всякому разі простенькі тексти аж ніяк не сприяють цьому. Тому слухайте інтелектуальний рок і сублімуйтесь! v
 
ЛіліяДата: Понеділок, 22.06.2009, 23:59 | Сообщение # 30
Вникаю
Група: Друзі
Повідомлень: 31
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж люблю рок smile Але чогось всі думають шо його слухають не врівноважені люди.
Взагалі слухаю різну музику. Дуже сподобався Александр Рибак з Євробачення. Хто що думає про Євробачення? Серед вас є такі хто любить дивитись цей конкурс?
 
Форум » Все інше » Для розмов » Музика. Хто кого? (Світ наших захоплень)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

П`ятниця, 29.03.2024, 11:37
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат