Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Православ'я » Духовне життя » Яким повинен бути православний християнин? (І чи є якийсь шаблон?)
Яким повинен бути православний християнин?
ElenaДата: Четвер, 22.04.2010, 22:14 | Сообщение # 1
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Ми тут недавно зачепили тему стосовно того, яким повинен бути православний віруючий. Конкретної відповіді мені ніто так і не дав wink по одній причині: люди й самі точно не можуть вказати на риси характеру такого типу людини. Ніби-то всі й розуміють що приблизно має являти собою ортодокс, але цей збірний образ такий неконкрений і умовний...

П. С. Прохання до Аліни: з тієї книжки, на яку ти давала посилання, скопіюй будь-ласка цитати, в яких конкретно наводяться вказівки стосовно того, яким повинен бути християнин (сама не можу цього робити бо дууууууууууеже мало маю часу на це).

 
alinaДата: Четвер, 22.04.2010, 23:04 | Сообщение # 2
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 69
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб здобути знання по професії менеджер, вчитель і т. д. треба вчитись приблизно 5 років!!!
Щоб осягнути всі якості християнина і стати ним треба вчитись все життя!!! І прочитати не 2 стор. якоїсь книги, де по пунктах розписані всі якості християнина, а в першу чергу прочитати Біблію, Закон Божий, Св. Отців і т. д. і зробити для себе висновки!!!
Quote (Elena)
П. С. Прохання до Аліни: з тієї книжки, на яку ти давала посилання, скопіюй будь-ласка цитати, в яких конкретно наводяться вказівки стосовно того, яким повинен бути християнин (сама не можу цього робити бо дууууууууууеже мало маю часу на це).

В цьому і вся проблема всіх християн, що на все інше у нас вистачає часу, а на духовне життя ні. А навіщо? Бог почекає! Я он краще полежу на дивані, а сусідка мені принесе перелік на аркуші паперу всіх якостей християнина! І не дай Бог вона забуде написати якусь рису...
 
AnnДата: П`ятниця, 23.04.2010, 15:46 | Сообщение # 3
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
На мою думку, ніяких шаблонів православного християнина немає. Просто у кожного, мабуть, є якісь всої певні рамки яких він дотримується (або не дотримується, або не хоче дотримуватись).
А якщо брати загальні поняття (або розуміння), то про мене - православний християнин нічим не відрізняється від інших віруючих.


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
ElenaДата: Субота, 24.04.2010, 22:03 | Сообщение # 4
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (alina)
В цьому і вся проблема всіх християн, що на все інше у нас вистачає часу, а на духовне життя ні. А навіщо? Бог почекає! Я он краще полежу на дивані, а сусідка мені принесе перелік на аркуші паперу всіх якостей християнина! І не дай Бог вона забуде написати якусь рису...

А що, хіба для духовного життя потрібно відводити певну кількість хвилин/годин? Справжнім християнином треба бути повсякчас, незважаючи де знаходишся і що робиш. А "сусідчин" перелік христ. якостей був би дуже доречним, дя цього й створювалася тема.
Quote (Ann)
На мою думку, ніяких шаблонів православного християнина немає.

Впевнена що їх і справді немає. Але ж повинні бути якісь орієнтири, певний внутрішній кодекс. І ще цікава одна річ: шаблонів християнина немає, але варто комусь зробити якусь помилку, як відразу лунають закиди: "Справжній християнин (?!) не повинен так робити" smile
 
IgorДата: Неділя, 25.04.2010, 19:40 | Сообщение # 5
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (alina)
Щоб осягнути всі якості християнина і стати ним треба вчитись все життя!!! І прочитати не 2 стор. якоїсь книги, де по пунктах розписані всі якості християнина, а в першу чергу прочитати Біблію, Закон Божий, Св. Отців і т. д. і зробити для себе висновки!!!

Молодець, дівчинко, правильно мислиш!
Quote (Elena)
А "сусідчин" перелік христ. якостей був би дуже доречним, дя цього й створювалася тема

Quote (Elena)
Але ж повинні бути якісь орієнтири, певний внутрішній кодекс

А де його взяти? Може хтось почне писати той кодекс? (Аз, грішний, буду допомагати складати, тільки хтось почніть, бо я боюсь перший починати - дуже скромний, знаєте).


Крапля води точить камінь
 
alinaДата: Понеділок, 26.04.2010, 23:27 | Сообщение # 6
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 69
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Igor)
Молодець, дівчинко, правильно мислиш!

Дякую, ХЛОПЧИКУ!!!
 
ElenaДата: Середа, 28.04.2010, 23:00 | Сообщение # 7
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Igor)
Може хтось почне писати той кодекс?

А варто його тут писати?
Взагалі-то на створення цієї теми наштовхнули розмови про куріння. Так от, я вважаю що ця шкідлива звичка погано впливає на фізичне здоров"я - і все. До питань духовності вона не має ніякого відношення. Тому лозунги типу "Справжній християнин не повинен знати цигарки" вважаю недоречними.
 
alinaДата: Середа, 28.04.2010, 23:32 | Сообщение # 8
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 69
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Єлена, ти дуже гарно відійшла від теми! Тобто обійшла її!
 
ElenaДата: Середа, 28.04.2010, 23:38 | Сообщение # 9
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Навпаки: починаю її прискіпливо розгортати biggrin
 
IgorДата: П`ятниця, 07.05.2010, 16:31 | Сообщение # 10
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
А чому взагалі існують заборони на паління? Ну те що це школдить здоров*ю само собою зрозуміло, я маю на увазі чому в православному оточенні так агресивно відносяться до цієї звички і курець сприймається як "исчадие ада".

Крапля води точить камінь
 
ЗояДата: Четвер, 27.05.2010, 01:00 | Сообщение # 11
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 82
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
На рахунок шаблонів - погоджуюсь, їх немає. А орієнири є. Є кодекс - Євангеліє. Є зразок - Христос.

На рахунок куріння - це ж пристрасть, залежність. А несвобода і залежність - це ж нібито гріх. Але, дійсно, дуже часто до таких гріхів, як блуд, осуд, срібролюбство деякі люди ставляться, як до менших, ніж до куріння. А улюблений вираз деяких фанатиків: "Курить - бесам кадить" взагалі шокує.

 
ElenaДата: Четвер, 27.05.2010, 22:21 | Сообщение # 12
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Зоя)
А орієнири є. Є кодекс - Євангеліє. Є зразок - Христос.

В принципі так, але є деякі "маленькі" нюанси: в Євангеліє не сказано про футбол, але ж це не значить що грати в цю гру заборонено християнам. Якби Святе Письмо конкретно вказало на заборону паління, то все було б ясно, але оскільки там ВЗАГАЛІ нічого не сказано про тютюн, то через те й виникають всілякі людські домисли і фантазії, які потім підносять нам як догми cool
 
IgorДата: Понеділок, 31.05.2010, 22:06 | Сообщение # 13
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Elena)
Ми тут недавно зачепили тему стосовно того, яким повинен бути православний віруючий.

То що, так ніхто і не скаже який має бути православний? smile Ай-яй-яй, дівчата, моралі читати добре вмієте, а як вас самих запитали то язик втік незрозуміло куди biggrin biggrin biggrin


Крапля води точить камінь
 
alinaДата: Вівторок, 01.06.2010, 12:36 | Сообщение # 14
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 69
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Igor)
а як вас самих запитали то язик втік незрозуміло куди

Ти якось м'якше висловлюйся, а то нарвешся... на дівчат... dont
 
IgorДата: Вівторок, 01.06.2010, 17:51 | Сообщение # 15
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (alina)
Ти якось м'якше висловлюйся, а то нарвешся... на дівчат...

І що буде? biggrin Щоб я знав чи варто йти нариватися.
Судячи по твоїй фото-картинці, з тобою дуже небезпечно мати справу smile


Крапля води точить камінь

Сообщение отредактировал Igor - Вівторок, 01.06.2010, 17:54
 
Форум » Православ'я » Духовне життя » Яким повинен бути православний християнин? (І чи є якийсь шаблон?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Четвер, 28.03.2024, 22:54
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат