Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Все інше » Для розмов » Свинячий грип (Епідемія чуток)
Свинячий грип
IovДата: П`ятниця, 13.11.2009, 21:49 | Сообщение # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Наш форум заразився теж. Нема нічого поганого, переношу повідомлення з теми "Гумор" сюди. Виробляємо імунітет!
 
ЗояДата: П`ятниця, 13.11.2009, 21:49 | Сообщение # 2
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 82
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Igor)
Бачте що робиться на вулиці?

Що робиться? Якщо Ви про "свинячий" грип, то чи не здається історія з смертельним вірусом занадто "підігрітою"?
 
AnnДата: П`ятниця, 13.11.2009, 21:49 | Сообщение # 3
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Да-да. Наші люди вміють створити паніку. З цього приводу анекдот:
"Іде чоловік по лісі. Назустріч йому Смерть з косою іде. Чоловік питає:" Ти куди ідеш?" Смерть відповідає:" Іду в місто покошу 5 тисяч населення від чуми". Через тиждень знову зустічається той самий чоловік зі Смерттю у лісі, і каже: "Як же так? Ти ж казала, що покосиш 5 тис. населення від чуми, а померло 50тис.?" "Е, - каже Смерть, -нє, від чуми померло 5тис., інші 45тис. - від страху померло". smile


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
ElenaДата: П`ятниця, 13.11.2009, 21:49 | Сообщение # 4
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Те що наших людей легко налякати - це точно.
Загалом що стосується карантину, то в нас ті маски більше не треба, ніж треба. Ну хочеться людям якось виділитись! А от тим, хто живе в зоні епідемій (Івано-Франківщина, Львівщина) варто поберегтись. Там страшні речі робляться через пневмонію. А в Ковелі ті маски й не треба. Принаймні поки що...


Сообщение отредактировал Elena - Вівторок, 10.11.2009, 15:49
 
ЗояДата: П`ятниця, 13.11.2009, 21:49 | Сообщение # 5
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 82
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Щодо грипу: http://www.rtkorr.com/news/2009/10/30/64885.new
Хто що думає? Тим, кому немає часу читати, скажу, що в статті йде мова про те, що тема епідемії підігріта політиками (скоро вибори). Також епідемія вигідна фармакологічним гігантам, які збувають успішно збувають свій товар.

І ще. Випадково у новинах почула таку дивинку. Журналісти, почувши про смерть тих, хто нібито помер від грипу, вирішили розшукати близьких і рідних загиблих. Як їх розшукати? Треба звернутись у лікарні. Але лікарі відмовляються давати контакти родичів загиблих. Ви уявляєте?

Додано (13.11.2009, 01:44)
---------------------------------------------
http://gazeta.ua/index.php?id=315630 - Для захисту від "свинячого" грипу в церквах ставлять автомати зі святою водою (іде мова про католицькі церкви). Але мене дивує не поява автоматів, а те, що "Боязнь заразитися призводить до відмови від традиційної практики, коли віруючі при вході в церкву занурюють пальці в ємність зі святою водою, щоб потім перехреститися. " - я вражена: тобто люди бояться ЗАРАЗИТИСЬ СВЯЧЕНОЮ ВОДОЮ?

 
ElenaДата: П`ятниця, 13.11.2009, 21:50 | Сообщение # 6
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Тут склалась така ситуація що не знаєш що і думати. Журналісти роздувать проблему в різні протилежні сторони, а що там насправді - не розберешся. Повна дезінформація у пресі.
Кому треба адреси загиблих можу дати, аби тільки вони написали об"єктивну правду, а не свою власну теорію.
Я спочатку підсміювалась із тих хто поначеплював маски. А зараз ні. Після того як очевидці розповіли подробиці смерті родички - за три дні людини немає. При тому що вчасно звернулась до лікарів, і вони вчасно надали допомогу. Все одно молода людина згоріла буквально на очах. Хвороба швидко прогресує. Мій знайомий теж зараз в Ів.-Франківську в лікарні. Зранку нормально пішов на роботу - ввечері забрали в лікарню. В нас нема чого панікувати від звичайного грипу. А от нетипова пневмонія від якої в сусідніх областях масово гинуть люди - страшна річ. І це не видумки, а розповіді очевидців. Тільки за вчорашню добу загинуло 26 осіб sad

А на рахунок паніки - наших людей легко налякати.

 
IovДата: П`ятниця, 13.11.2009, 22:46 | Сообщение # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
... = Тероризм = Пташиний грип = Економічна криза = Чупакабра = Свинячий грип = ...
Я завжди ставлю такі загрози на одному рівні. Це бомби інформіційної армії, які летять на нас, лякають народ, відволікають від чогось страшнішого, бувають такі що просто розважають і розбещують. Остання, мабуть, зробила своє. От тільки ще не знаю для чого була кинута. Подивимось.

Раджу не робити нікому вакцинацію.

 
ЗояДата: Субота, 14.11.2009, 01:04 | Сообщение # 8
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 82
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Elena)
Кому треба адреси загиблих можу дати, аби тільки вони написали об"єктивну правду, а не свою власну теорію.
Я спочатку підсміювалась із тих хто поначеплював маски. А зараз ні. Після того як очевидці розповіли подробиці смерті родички - за три дні людини немає. При тому що вчасно звернулась до лікарів, і вони вчасно надали допомогу. Все одно молода людина згоріла буквально на очах. Хвороба швидко прогресує. Мій знайомий теж зараз в Ів.-Франківську в лікарні. Зранку нормально пішов на роботу - ввечері забрали в лікарню.

А які симптоми?
 
ElenaДата: Субота, 14.11.2009, 01:25 | Сообщение # 9
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Типових хрипів і кашлю не було, лише біль у грудній клітці й температура. Діагноз - нетипова пневмонія. У померлої дівчини подібні.

Додано (14.11.2009, 01:25)
---------------------------------------------

Quote (Iov)
= Тероризм = Пташиний грип = Економічна криза = Чупакабра = Свинячий грип =

Плюс динозаври й інопланетяни!
 
IgorДата: Неділя, 22.11.2009, 22:03 | Сообщение # 10
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Крім грипу в повітрі літає ще якась зараза, вона моментально спалює легені. Одні кажуть що це пневмонія, а є версії що це хвороба під назвою "іспанка". Вона в часи війни колись спричинила епідемію, від неї тоді померло багато людей. Симптоми теперішньої пневмонії дуже схожі на іспанку. Там теж у померлих були зменшені почорнілі легені.

Крапля води точить камінь
 
IovДата: Неділя, 22.11.2009, 23:15 | Сообщение # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
так, "іспанІка" літає вже давно. Це небезпечно!!!
 
IgorДата: Середа, 25.11.2009, 20:33 | Сообщение # 12
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Iov, я б не був такий самовпевнений. Просто поки воно нас не торкнулось можна жартувати. А може бути і не до сміху. Поживем-побачим.

Крапля води точить камінь
 
IovДата: Середа, 25.11.2009, 21:07 | Сообщение # 13
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
від алкогольного грипу помирає щороку 120 тисяч українців, платять гроші за цей вірус, вводять собі, пригощають інших. А тут до сміху?
 
IgorДата: Середа, 25.11.2009, 21:15 | Сообщение # 14
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
120 000???? Ого! Це мабуть разом з грипом взятих, бо я ніби-то чув що помирає 40 000.

Крапля води точить камінь
 
IovДата: Середа, 25.11.2009, 21:40 | Сообщение # 15
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Так, офіційно всього лиш 40 000. Від свинячого грипу скільки? Максимум 200 чоловік.
 
Форум » Все інше » Для розмов » Свинячий грип (Епідемія чуток)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

П`ятниця, 29.03.2024, 12:43
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат