Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Все інше » Для розмов » Особлива місія в земному житті...
Особлива місія в земному житті...
MaXiMuSДата: Вівторок, 24.02.2009, 22:49 | Сообщение # 1
Інколи заходжу
Група: Братчики
Повідомлень: 25
Нагороди: 4
Репутація: 2
Статус: Offline
Чи задумовувались коли-небудь Ви, православна молодь, чому саме ми спішимо до храму кожної недільної чи святкової служби, чому ми ведемо церковне життя і т.д., адже ми невилика частина тих молодих людей, які обрали вести такий спосіб життя. Може випадковість? Але Господь всіх призиває до спасіння....
Яке ваше бачення церковного життя? Чи може ми ходимо в храм тому, що мама з татом заставляють? Які Ваші думки, пропозиції чи поради?


Життя це як коробка шоколадних цукерок, ніколи не знаєш на що натрапиш...
 
ЗояДата: Субота, 07.03.2009, 23:17 | Сообщение # 2
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 82
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Щодо бачення церковного життя... Якщо я правильно зрозуміла - ролі Церкви для життя, то почитай авторитетних беззаперечних книжок типу Катехізисів, або щось навіть публіцистичне...
А мої думки такі, що причини для походу в храм у кожного різні і дехто не задумується про ті причини. Ходять, бо водить мама, ходить, бо так повелося у родині. Хтось ходить і каже: "Щоб Бог дав здоров'я". Хтось ходить в церкву, як в клуб: побачитись, дізнатись останні приходські новини, коротше: розвіятись. І ще є багато різних мотивів. Але є ті, хто знає, що поза Церквою немає життя.
Чому такі різні мотиви? Це Богу відомо. А нам хоч, може, комусь цікаво, але точно знати не обов'язково. Думаю, що задача нас, молодих - саме знати, старатись розуміти, щоб і іншим пояснити: а для чого та Церква? Це наш обов'язок. Звідки брати інфо. я сказала. Ось елементарна ссилочка: http://www.klikovo.ru/db/book/msg/8754.

Додано (07.03.2009, 23:17)
---------------------------------------------
Люди, виправте назву теми: не в "зИмному" житті, а в зЕмному!

 
Форум » Все інше » Для розмов » Особлива місія в земному житті...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Субота, 20.04.2024, 07:58
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат