Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Братство » Діяльність братства » Літній табір для дітей
Літній табір для дітей
AnnДата: П`ятниця, 07.08.2009, 17:23 | Сообщение # 1
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Вітаю дорогі братчики і сестрички! Справа в тому, що майже ціле літо я ламала собі голову:"Куди відправити дитину відпочити?" І дійшла висновку: щоб твоя дитина могла поїхати у табір відпочинку потрібно бути або сиротою (на крайній випадок напів-сиротою); або відноситись до категорії малозабезпечених, багатодітних; або мати гарні зв'язки щоб можна було взяти кудись путівку; або мати чимало грошей! А якщо цього всього немає? Якщо до пільгових категорій не відноситься? Що тоді робити??? Даю відповідь сама на своє запитання:"Відправляй дитину в село до родичів (добре якщо вони є), або нехай ціле літо "росте на асфальті"".
Щоправда є ще один варіант - іди в секту до бабтистів чи до греко-католиків. Вони-то вміють організувати відпочинок для дітей! У них є дитячий літній табір!!! Вони вміють зацікавити, організувати, придумати...
А МИ???? Скажіть мені, будь ласка, чому у нас немає нічого подібного? Невже ми неспроможні зробити для наших діток цікавий, змістовний відпочинок? Я думаю, що якби ми усією громадою постарались, то можна було б досягнути гарних результатів!
Тож, дорогі братчики і сестрички, я дуже надіюсь на вас. З вашою допомогою ми разом зможемо зробити для наших діток корисний відпочинок. Можемо разом підняти цю тему у кожному храмі нашого міста, знайти людей які зможуть допомогти. А вихователів, я думаю, ми вже маємо...


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)

Сообщение отредактировал Ann - П`ятниця, 07.08.2009, 17:52
 
IovДата: П`ятниця, 07.08.2009, 22:48 | Сообщение # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Ann, навряд чи ми з Вами зможемо це зробити на належному рівні без допомоги Благочинних, Владики і т.д. Ідея чудова, дякую, ми її обов'язково обсудимо на братській зустрічі. Це літо нехай Ваша дитина вже "доростає на асфальті", а там як дасть Бог, щось організуємо, у гіршому випадку братчики самі вивезуть кудись дітей smile , подалі від асфальту. Наприклад з мене вийшов би хороший вихователь... shades мабуть. Але в любому випадку Ваш останній варіант, який написали мабуть жартома, не використаєте.

Мда, в такий табір я б і сам не проти як цей - клас.
Ох, у мене пам'ятаю були проблемою в дитинстві канікули, друзі в село а я "на асфальт".... жах!

 
AlexandrДата: Неділя, 09.08.2009, 19:19 | Сообщение # 3
Інколи заходжу
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А если вы хотите чтобы ваш ребёнок отдохнул и в етом году, тогда я могу вам придложыть православный лагерь который находитса возле Почаева.
 
ElenaДата: Понеділок, 10.08.2009, 22:49 | Сообщение # 4
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Наскільки мені відомо, діти від Вол.-Волинської єпархії цього літа вже їздили на Світязь. Хотілося б щоб і надалі розвивалася робота в цьому напрямку.
Quote (iov)
Наприклад з мене вийшов би хороший вихователь... мабуть.

Не сумніваюсь! santa holiday tongue cake Головне щоб у тебе не виникло бажання втікти з цієї професії, відразу після стажування.
 
AnnДата: Вівторок, 11.08.2009, 10:46 | Сообщение # 5
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Alexandr)
А если вы хотите чтобы ваш ребёнок отдохнул и в етом году, тогда я могу вам придложыть православный лагерь который находитса возле Почаева.

Так,мені б дуже хотілось. Але що для цього потрібно?

Quote (iov)
Ідея чудова, дякую, ми її обов'язково обсудимо на братській зустрічі.

Наскільки мені відомо, то у вас відбулась братська зустріч. Цікаво, чи виносилось питання про дитячий літній табір на обговорення.


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
IovДата: Вівторок, 11.08.2009, 13:31 | Сообщение # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Ann)
Наскільки мені відомо, то у вас відбулась братська зустріч. Цікаво, чи виносилось питання про дитячий літній табір на обговорення.

Виносилось yes . Але оскільки не було духівника братства (він же Благочинний), то ніяких рішень прийнято не було. Помріяли і на тому все закінчилось, ти Ann, вже нас вибач, та і голови братства не було wacko ... Куди поспішати? Рік в запасі.

Quote (Elena)
Головне щоб у тебе не виникло бажання втікти з цієї професії, відразу після стажування.

biggrin
Будуть лізти на голову зроблю ним армію, а не табір.

Quote (Alexandr)
А если вы хотите чтобы ваш ребёнок отдохнул и в етом году, тогда я могу вам придложыть православный лагерь который находитса возле Почаева.

Так, напиши для всіх що воно собою являє, може щось запозичимо.
 
AlexandrДата: Середа, 12.08.2009, 00:38 | Сообщение # 7
Інколи заходжу
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я обезательно выясню все корденаты и напишу их в форуме.
 
AnnДата: Середа, 12.08.2009, 14:47 | Сообщение # 8
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Elena)
Наскільки мені відомо, діти від Вол.-Волинської єпархії цього літа вже їздили на Світязь.

Так, дійсно. Але наскільки мені відомо, то це були дітки сироти, напівсироти .


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)

Сообщение отредактировал Ann - Середа, 12.08.2009, 14:49
 
IovДата: Четвер, 13.08.2009, 01:07 | Сообщение # 9
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Ann)
Але наскільки мені відомо, то це були дітки сироти, напівсироти .

Я теж уточнював, так і є.
 
IgorДата: Субота, 15.08.2009, 13:39 | Сообщение # 10
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
А хіба не можна організувати табір для всіх бажаючих дітей, незалежно від соціального стану? Типу дитячого братства. Відпочинок - це те що дуже обєднує людей.

Крапля води точить камінь
 
ElenaДата: Субота, 15.08.2009, 14:58 | Сообщение # 11
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Непогана ідея. Вихователька в нас вже є:
Quote (iov)
Наприклад з мене вийшов би хороший вихователь... мабуть
залишається назбирати дітей smile .
 
IovДата: Субота, 15.08.2009, 15:53 | Сообщение # 12
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Elena)
залишається назбирати дітей .

Єлена з Ігорем будуть першими
Quote (Igor)
незалежно від соціального стану
і вікової категорії
 
ЛіліяДата: Субота, 15.08.2009, 20:12 | Сообщение # 13
Вникаю
Група: Друзі
Повідомлень: 31
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А мене візьмете з собою? smile
 
IovДата: Субота, 15.08.2009, 20:14 | Сообщение # 14
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Лілія)
А мене візьмете з собою?

Тільки вихователем
 
AnnДата: Понеділок, 17.08.2009, 17:50 | Сообщение # 15
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Igor)
А хіба не можна організувати табір для всіх бажаючих дітей, незалежно від соціального стану? Типу дитячого братства. Відпочинок - це те що дуже обєднує людей.

Саме про це я говорю! Саме це я і пропоную. Я думаю, що навіть чимало батьків погодились би допомогти і підтримати нашу ідею. (щоб ідея втілилась у реальність)


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
Форум » Братство » Діяльність братства » Літній табір для дітей
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Субота, 20.04.2024, 09:01
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат