Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Братство » Діяльність братства » Свят-вечір - вечір позитиву! (Йдемо щедрувати!)
Свят-вечір - вечір позитиву!
IovДата: Четвер, 24.12.2009, 22:47 | Сообщение # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
На той випадок, якщо наше братство збереться для того, щоб піти щедрувати, буде цікаво почитати оце:
Обряд "Водіння Кози" на щедрування (Шукала наша Elena):
http://vbeelokurskiy.livejournal.com/41484.html
http://school13.kot.poltava.ua/Rizdvo.htm

І відео:

Тільки не треба говорити що можете краще, досвід попередніх років показує, що говорунів набагато більше ніж діячів.

 
AnnДата: П`ятниця, 25.12.2009, 12:43 | Сообщение # 2
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
От хоч би раз ота прийшли пощедрували!!! А то залетять :"Ой сивая зозуленька..." за вечір разів з 10 заспівають... і все! На тому багатий веір - закінчився!!!

"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
IgorДата: П`ятниця, 25.12.2009, 22:55 | Сообщение # 3
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
blahblah blahblah blahblah blahblah blahblah blahblah blahblah
Хто буде козлом? Тю.... shy тобто маю на увазі кому дістанеться почесна головна роль кози?

Може мені найнятися у вас котом (люблю сметану) або лікарем (люблю вчитись давати уколи)???? Мабуть це все буде цікаво respect За таку виставку люди точно дадуть пачку сметани smile (принаймні це краще ніж 2 гривні на цілу гвардію за вкотре проспівану "Сиву зозуленьку").


Крапля води точить камінь
 
ElenaДата: Неділя, 27.12.2009, 22:12 | Сообщение # 4
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Igor)
Може мені найнятися у вас котом (люблю сметану) або лікарем (люблю вчитись давати уколи)???? Мабуть це все буде цікаво За таку виставку люди точно дадуть пачку сметани

Якщо Котові вручити заслужену сметану, то чим тоді пригостити Козу? Жмутком сіна? cool
 
Форум » Братство » Діяльність братства » Свят-вечір - вечір позитиву! (Йдемо щедрувати!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Вівторок, 16.04.2024, 21:39
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат