Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Братство » Тематичні бесіди » Сенс життя (Наступна братська бесіда на тему: "Сенс життя")
Сенс життя
ЗояДата: Четвер, 17.09.2009, 23:27 | Сообщение # 1
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 82
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Заради чого живемо? До чого готуємось? І чи готуємось?

Наступна братська бесіда (22 вересня) на тему: "Сенс життя". Ведуча - Зоя Шайнюк.

Братчики! Готуйте будь ласка тези і питання до обговорення.

Шановні форумчани! Допоможіть висвітлити тему. У чому Ваш сенс життя?

 
IovДата: П`ятниця, 18.09.2009, 00:06 | Сообщение # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Зоя)
У чому Ваш сенс життя?

Сенс життя у всіх людей в одному спільному. Хто не згоден - три заходи по 100 поклонів вранці і ввечері.

А якщо сенс життя у всіх людей заключається в одному спільному, то його і відповідно заклав Той, Хто створив всіх людей. Що, Бог, перед тим як створити людину не задавав собі питання ЯКИМ БУДЕ СЕНС ЇХНЬОГО ЖИТТЯ?
А, мабуть сенс життя людства змінився після гріхопадіння Адама і Єви.

Цікаво, мій тато перед тим як мене робити не задавав собі питання ЯКИЙ СЕНС? biggrin

 
ElenaДата: Четвер, 24.09.2009, 21:55 | Сообщение # 3
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (iov)
Цікаво, мій тато перед тим як мене робити не задавав собі питання ЯКИЙ СЕНС?

smile
Оце так філософія поперла! cool Йов, ти случайно Фрейда на днях не читав? book

 
IovДата: Четвер, 24.09.2009, 22:01 | Сообщение # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Поняття не маю хто це такий.
 
ElenaДата: Четвер, 24.09.2009, 22:27 | Сообщение # 5
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Це дядько, який задавався подібними питаннями confused
 
IovДата: Четвер, 24.09.2009, 23:14 | Сообщение # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
І до якого він дійшов висновку? Може легше запитати?
 
ElenaДата: П`ятниця, 25.09.2009, 00:08 | Сообщение # 7
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Висновків вистачило аж на кілька книжок. І кожний, хто їх читає, робить свої власні висновки smile
 
OlegДата: Субота, 26.09.2009, 11:09 | Сообщение # 8
Перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Нагороди: 3
Репутація: 1
Статус: Offline
Сенс життя наблизитись до Бога, очиститись з своїх гріхів і пристрастей, щоб вічно перебувати з Богом у раю, треба жити так щоб це не втратити !!!!
 
prot-vrДата: Субота, 26.09.2009, 17:27 | Сообщение # 9
Духівник братства
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Нагороди: 4
Репутація: 3
Статус: Offline
Олегу 5+.
А як на вашу думку, шановні форумчани, що має йти першим: щоб "очиститись з своїх гріхів і пристрастей", потрібно "наблизитися до Бога" (користуюся гарними словами Олега), чи, щоби "наблизитися до Бога", потрібно "очиститись з своїх гріхів і пристрастей"?

P.S. Бачу хитромудра штука, заснована Іоvом (по назві "Інтернет-Форум "СТОРОЖКА")" вже мені присвоїла звання "Лейтенант", от я тепер спати не можу - а зарплату підвисять wacko і чи не віддалить це звання мене від Бога? sad


http://amvon.orthodoxy.ru
 
IovДата: Субота, 26.09.2009, 18:08 | Сообщение # 10
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (prot-vr)
що має йти першим: щоб "очиститись з своїх гріхів і пристрастей", потрібно "наблизитися до Бога" (користуюся гарними словами Олега), чи, щоби "наблизитися до Бога", потрібно "очиститись з своїх гріхів і пристрастей"?

Друге.
Quote (prot-vr)
Бачу хитромудра штука, заснована Іоvом (по назві "Інтернет-Форум "СТОРОЖКА")" вже мені присвоїла звання "Лейтенант"

Треба негайно змінити цю структуру звання, може і справді когось спокушають shutup
Quote (prot-vr)
от я тепер спати не можу - а зарплату підвисять і чи не віддалить це звання мене від Бога?

Не переживайте, не віддалить... бо не підвисять зарплату. "Час - гроші", а хто витрачає його на форумі той буде бідний.
Хочете наблизитись до Бога - пишіть на форумі smile .
 
IovДата: Неділя, 27.09.2009, 19:05 | Сообщение # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (prot-vr)
що має йти першим: щоб "очиститись з своїх гріхів і пристрастей", потрібно "наблизитися до Бога" (користуюся гарними словами Олега), чи, щоби "наблизитися до Бога", потрібно "очиститись з своїх гріхів і пристрастей"?

Задумався.
 
ElenaДата: Неділя, 27.09.2009, 22:24 | Сообщение # 12
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (prot-vr)
як на вашу думку, шановні форумчани, що має йти першим: щоб "очиститись з своїх гріхів і пристрастей", потрібно "наблизитися до Бога" (користуюся гарними словами Олега), чи, щоби "наблизитися до Бога", потрібно "очиститись з своїх гріхів і пристрастей"?

Як коли. Буває по-різному. Одного разу виходиш із духовного застою, користуючись першою "формулою", іншого разу спрацьовує другий варіант. Напевно в більшості випадків переважає друге.

Додано (27.09.2009, 22:24)
---------------------------------------------

Quote (Oleg)
Сенс життя наблизитись до Бога, очиститись з своїх гріхів і пристрастей, щоб вічно перебувати з Богом у раю, треба жити так щоб це не втратити !!!!

Хотілося б поконкретніше дізнатись як саме цього досягати, вірніше якими способами.
 
IgorДата: Понеділок, 28.09.2009, 23:23 | Сообщение # 13
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Elena)
Хотілося б поконкретніше дізнатись як саме цього досягати, вірніше якими способами.

1) виконувати 10 заповідей і не тільки
2) своїм власним прикладом показувати яким має бути християнин (не на словах, а на ділі)
3) скрізь і завжди підтримувати звязок з Богом.

Може хтось продовжить?


Крапля води точить камінь
 
OlegДата: Вівторок, 29.09.2009, 09:53 | Сообщение # 14
Перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Нагороди: 3
Репутація: 1
Статус: Offline
Приймати Ісуса в причасті, стерегтись гріхів, робити добрі вчинки, молитись ранком і ввечері, аналізувати свої вчинки, довіряти Богу.
 
ElenaДата: Четвер, 01.10.2009, 22:06 | Сообщение # 15
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Продовжу:
- у кого народяться діти, намагатись виховувати їх у дусі Православ"я, враховуючи стан сучасного життя, молодіжне середовище, атмосферу часу, і їх право на особистий вибір (простіше кажучи, не нагружати, але робити так, щоб дитину саму потягнуло до Бога);
- не зупинятись на досягнутому, намагатись постійно "рости" в духовному плані (і в духовно-просвітницькому теж), (бажано при цьому не впасти в "прелесть" king )

Поки шо більш нічого не можу добавити до згаданого всіма, хай ще хтось продовжує hello

 
Форум » Братство » Тематичні бесіди » Сенс життя (Наступна братська бесіда на тему: "Сенс життя")
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Четвер, 18.04.2024, 12:29
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат