Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Братство » Діяльність братства » Для маленьких домашніх піарщиків (Норки та їй подібних)
Для маленьких домашніх піарщиків
IovДата: Понеділок, 21.12.2009, 17:58 | Сообщение # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Прошу, шановні доброзичливці, які будуть питання до братства?
 
IgorДата: Понеділок, 21.12.2009, 18:15 | Сообщение # 2
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Норочку мабуть сніг присипав smile бо на її не схоже щоб вона мовчала. Або може забула що надворі мороз і ненароком приклеїла язика до заліза. Або знов наново варить борщ cool

Крапля води точить камінь
 
NataliaДата: Вівторок, 22.12.2009, 10:26 | Сообщение # 3
Перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Неприємно, що мій коментар у Гостьовій книзі нахабно викинули. Вам це не робить честі. Чого боятися? Як ми будемо дискутувати з іншими конфесіями, коли у своєму колі - така неприязнь до іншої думки. Проти моїх і Норкиних відгуків зазначено - поганий пост. А ви всі білі і пухнасті? А Норка все таки права - ваше братство дуже обмежене, у думках, спілкуванні. Чекаю, що мене знову або викинуть з обговорення, або обіллють брудом.

Додано (22.12.2009, 10:26)
---------------------------------------------
І що це за характеристика - для Норки та їй подібних. Ви гріха не боїтеся? До адмін: зазначайте чітко код безпеки, а то нічого не видно.

 
IovДата: Вівторок, 22.12.2009, 13:09 | Сообщение # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Natalia)
Неприємно, що мій коментар у Гостьовій книзі нахабно викинули. Вам це не робить честі. Чого боятися?

Пишіть тут, гостьова книга не для того. Я видалив, тільки не треба думати, що чогось там забоявся.
Quote (Natalia)
Проти моїх і Норкиних відгуків зазначено - поганий пост. А ви всі білі і пухнасті?

Не погоджуватися з думкою це не те ж саме, що осуджувати Вас.
Quote (Natalia)
Чекаю, що мене знову або викинуть з обговорення, або обіллють брудом.

Не треба робити з себе мученицю "за правду", пишіть.
Quote (Natalia)
До адмін: зазначайте чітко код безпеки, а то нічого не видно.

Вибачте, не можу. В такому випадку, програми спаму ці картинки розпізнають.
 
NataliaДата: Вівторок, 22.12.2009, 15:38 | Сообщение # 5
Перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На "мученицю№ не тягну. І "тягти" на неї не збираюся. У Гостьову книгу написала, бо продовжити тему ви не дали. Вважаю, що це неправильно, обговорення має тривати стільки, скільки бажають читачі сайту. І куди ви мене послали? На сторінку "Для маленьких домашніх піарщиків. Норки та їй подібних. Думаєте, це смішно? Мені вас шкода.
 
IovДата: Вівторок, 22.12.2009, 16:14 | Сообщение # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Прошу Вас, Natalia, писати по суті. Бо прочитав я Ваші коментарі і не зрозумів в чому справа. Вас хвилює тільки оце?:
Quote (Natalia)
Але пишучи свій коментар я мала на увазі і враження від приватного спілкування з деякими членами братства, які вразили мене зверхністю у ставленні до інших, гординею, що "ось ми, такі правильні і праведні", у братстві, ми тут по сільських приходах їздимо, а нас не дооцінюють...

Ви можете зробити СВОЮ тему, натиснувши кнопочку "НОВАЯ ТЕМА".

 
IgorДата: Вівторок, 22.12.2009, 16:52 | Сообщение # 7
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Natalia)
Як ми будемо дискутувати з іншими конфесіями, коли у своєму колі - така неприязнь до іншої думки

У "нашому колі", як і у будь-якому демократичному об'єднанні, без конфліктів і конфліктиків не буває. Якщо їх вирішувати цивілізовано, це нормальне явище. Істину виясняють під час прийстойних суперечок: порівнюють з різних точок зору, по-новому оцінюють і врешті знаходять її. Якщо ви перечитаєте цей форум, то помітите що кожен з учасників мав сутички із іншими учасниками, проте все вирішувалось по-людськи, ніхто не залишився ворогами. То значить що цей соціальний організм (вибачте що такі мудрьонні слова вживаю, бо не можу знайти підходящих) повноцінно розвивається. Бо якби всі з усіма погоджувалися, то згодьтесь, що це, по суті, було б не нормальним явищем, а фанатичністю. І непрємно було коли Норка стала так саркастично знущатись із братства. Таке вже було занадто, а ми намагались перевести її агресію в жарти.
Quote (Natalia)
Неприємно, що мій коментар у Гостьовій книзі нахабно викинули

Можливо на те були якісь причини. Бо ж інших Ваших і Норчиних коментарів чомусь не викинули, хоч вони теж робили братству антирекламу.
Quote (Natalia)
А ви всі білі і пухнасті?

Чорні й кучеряві (це я про себе shy )
Quote (Natalia)
А Норка все таки права - ваше братство дуже обмежене, у думках, спілкуванні

Хіба? Мені здається що братство вміє "живо" мислити. Не на кожному православному сайті (точніше форумі) таке побачиш. Напевне.
Quote (Natalia)
Чекаю, що мене знову або викинуть з обговорення, або обіллють брудом

А Ви цього хочете?
Quote (Natalia)
І що це за характеристика - для Норки та їй подібних. Ви гріха не боїтеся?

Будь-ласка, уточніть про який саме гріх йде мова бо щось не можу зрозуміти про що Ви. Занапащений вже я - не можу побачити своїх гріхів sad


Крапля води точить камінь
 
ElenaДата: Вівторок, 22.12.2009, 19:41 | Сообщение # 8
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Прийти покритикувати значно легше ніж щось творити.
Quote (Natalia)
Проти моїх і Норкиних відгуків зазначено - поганий пост

Чого й треба було очікувати, зважаючи на ваш тон розмови. Помітьте такий нюанс: в одних "неугодних" постах стоїть оцінка "-4", в інших "-1". Хіба це не значить що учасники намагаються неупереджено сприймати написане? Отже, дискредитують тут не Вас, а ваші окремі пости.
Тій же Норці стільки разів слали "цьом-цьом" - але дарма: не зацінила людина smile

Quote (Igor)
Якщо ви перечитаєте цей форум, то помітите що кожен з учасників мав сутички із іншими учасниками, проте все вирішувалось по-людськи

Quote (Natalia)
А Норка все таки права - ваше братство дуже обмежене, у думках, спілкуванні. Чекаю, що мене знову або викинуть з обговорення, або обіллють брудом.

Якщо мене не викинули після обговорення деяких тем, то Ви то точно можете не хвилюватись що Вас хтось забанить biggrin Тим більше що образи ні на Вашу, ні на Норчину адреси не помітила. Натомість неприємно було чути деякі коментарі у сторону священника, який у ввічливій формі заступився за братчиків.

Quote (Natalia)
І що це за характеристика - для Норки та їй подібних. Ви гріха не боїтеся?

Це зазначено жартома. Не думаю що на такому варто акцентувати увагу. Ми тут іноді одне з одного жартуємо - і ніхто й не думає ображатись. Це нове православне покоління, у нього дещо інший стиль спілкування, ніж у покоління їхніх батьків. Але це не значить що вони менш духовні. Напевно догматично настроєним людям важко зрозуміти таку манеру.
 
NataliaДата: Середа, 23.12.2009, 09:57 | Сообщение # 9
Перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені здається, що "догматично настроєні" це якраз ви! Ви неуважно читали мої коментарі, коли в одному з них я переконувала о.Анатолія, що треба дати молоді дискутувати на їхній мові, і Норка, і інші просто приколювалися. На мою думку. Бо, як ви вірно зазначили, і я це зазначала, що це справді нове православне покоління, в якого інший стиль спілкування. Проте ви абсолютно не сприймаєте інших думок, ось в чім проблема. Тому варто цю безпредметну розмову просто завершити. Але під час наступних пам.ятати, що це все таки ПРАВОСЛАВНИЙ сайт.
 
IovДата: Середа, 23.12.2009, 16:59 | Сообщение # 10
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Natalia)
Тому варто цю безпредметну розмову просто завершити.

А її і відкривати не варто було. Це ж треба, написати 7 коментарів, заофтопити гостьову книгу, 3 повідомлення на форумі, щоб сказати:
Quote (Natalia)
це все таки ПРАВОСЛАВНИЙ сайт.

Сміх.

 
IgorДата: Середа, 23.12.2009, 22:15 | Сообщение # 11
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Я все хвилююсь де поділась Норка. Тільки не кажіть що її замучила совість і вона одумалась!!!!! cool

Крапля води точить камінь
 
AnnДата: Четвер, 24.12.2009, 09:20 | Сообщение # 12
Шановний
Група: Друзі
Повідомлень: 104
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Igor)
Я все хвилююсь де поділась Норка.

А можливо, Норка і Наталія одне обличчя? (нікому таке не спадало на думку) wacko


"Чоловік від жінки відрізняється тим, що перед здійсенням помилки він все ретельно продумує" (Фрумкер)
 
IgorДата: Четвер, 24.12.2009, 14:50 | Сообщение # 13
Давній друг
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Хто їх знає... smile

Крапля води точить камінь
 
ElenaДата: Четвер, 24.12.2009, 16:22 | Сообщение # 14
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Ann)
А можливо, Норка і Наталія одне обличчя?

Все може бути. У них навіть імена починаються на одну і ту ж букву smile Хоча в порівнянні Наталія здається більш розсудливішою. Наприклад, важко її уявити із шнурком в руках, а Норці шо хоч може в голову взбрести.
 
NataliaДата: П`ятниця, 25.12.2009, 09:32 | Сообщение # 15
Перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Люди, чого ви так нами - Норкою і Наталією -переймаєтеся, якщо ви праві? А розмову пропонувала завершити лише тому, що її вести без толку, якщо співрозмовники все одно залишаються при своїй думці. Іове, ви надто агресивні. Адміну це не личить. Не думали над цим?І

Сообщение отредактировал Natalia - П`ятниця, 25.12.2009, 09:34
 
Форум » Братство » Діяльність братства » Для маленьких домашніх піарщиків (Норки та їй подібних)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

П`ятниця, 19.04.2024, 07:33
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат