Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Все інше » Для розмов » Тверезий Ковель
Тверезий Ковель
IovДата: Середа, 25.03.2009, 23:53 | Сообщение # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Тверезий Ковель - наше світле майбутнє! http://tverezo.at.ua/

Відкрився сайт, будемо раді підтримці.

 
ЗояДата: Четвер, 26.03.2009, 14:13 | Сообщение # 2
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 82
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Я - за особливу тверезість. Тому щиро радію, коли бачу людей, що переймаються цією проблемою. А проблема ця глобальна.

Тверезеники, ви де?

 
IovДата: Середа, 19.08.2009, 21:15 | Сообщение # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
До дня незалежності: "Прокинься, Україно, тебе вбивають!"
 
ElenaДата: Середа, 19.08.2009, 23:36 | Сообщение # 4
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
_______________________________________________________________________

Сообщение отредактировал Elena - П`ятниця, 21.08.2009, 11:03
 
IovДата: П`ятниця, 21.08.2009, 23:22 | Сообщение # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
biggrin Elena, де повідомлення? Я тільки но знайшов час на нього відповісти, а ти... здерла його.
 
ElenaДата: Понеділок, 24.08.2009, 22:48 | Сообщение # 6
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (iov)
де повідомлення?

Нього з"їли злобні віруси - booze
Твоє повідомлення вони не зхламають (не ризикнуть зв"язуватись із Твер. Укр.), так шо пиши!
 
IovДата: Вівторок, 25.08.2009, 21:00 | Сообщение # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Elena, якщо ти хочеш написати на цю тему СВОЮ думку, а не ту що ЧОМУСЬ (я навіть знаю чому) співпадає з думкою приблизно 97% населення України, то раджу ознайомся спочатку ще й з такою інформацією, тоді ти зробиш СВІЙ вибір і СВОЇ висновки.

Дуже дякую за критику, яку ти потім, по якійсь причині, здерла з форуму.

 
ElenaДата: Середа, 26.08.2009, 00:16 | Сообщение # 8
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Жданова можеш не рекламувати, підозрілий тип. Інші матеріали передивлюсь, дещо є цікаве, принаймні за назвами. Дякую за вказівку і посилання.

Quote (iov)
Дуже дякую за критику, яку ти потім, по якійсь причині, здерла з форуму.

З такими питаннями краще розібратись в ОП або ICQ. Будеш мати час - пиши в аську, поговорим.

Додано (26.08.2009, 00:16)
---------------------------------------------

Quote (iov)
написати на цю тему СВОЮ думку, а не ту що ЧОМУСЬ (я навіть знаю чому) співпадає з думкою приблизно 97% населення України,

І чому раптом ти подумав шо в попередньому пості я написала не свою думку? Може я чогось не знаю або не помічаю? Просвіти, бо шось не можу розібратись що до чого.
 
IovДата: Середа, 26.08.2009, 01:37 | Сообщение # 9
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Elena)
Жданова можеш не рекламувати, підозрілий тип.

Я дав ссилку на конкретну лекцію, цей "підозрілий" там нідочого.
Quote (Elena)
І чому раптом ти подумав шо в попередньому пості я написала не свою думку?

Як вона може бути твоєю, якщо це думка майже всіх українців, росіян і інших народів що живуть в умовах інформаційної окупації. Я цю "твою" думку чую в свою адресу кожен день. Це ж треба, так промити людині мозок, щоб вона добровільно йшла себе отруювати і ще й гроші за це платила. Про статті в ЗМІ про корисність того, що наука вже давно визнала наркотиком і сильнодіючою отрутою я взагалі мовчу. Про яке "культурне" вживання розчину, який в першу чергу вбиває те що відповідає за культуру - мозок, може йти мова? Про яке помірне вживання наркотику нам ще не соромно говорити?
Quote (Elena)
Просвіти, бо шось не можу розібратись що до чого.

Я хочу сказати, що тобі, мені і всім нам дають вибір без вибору:
1. Або ти п'єш "культурно" в міру - алкоголевживання
2. Або ти алкоголік - алкоголевживання.
Все, про третій - тверезість, чомусь в ЗМІ мовчать. І як це може бути твій вибір?
 
ElenaДата: Середа, 26.08.2009, 02:24 | Сообщение # 10
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Особисто для мене варіант №1 (в нормальному розумінні) не суперечить варіанту №3.
А взагалі варто розширити "вибір", в саме тільки поняття варіанту №1 можна вкласти море підваріантів.

Quote (iov)
Я дав ссилку на конкретну лекцію, цей "підозрілий" там нідочого

Якщо не брати до уваги шо він і написав цю саму лекцію smile

Quote (iov)
Про яке помірне вживання наркотику нам ще не соромно говорити?

Коли ми причащаємось чи вінчаємось де п"ємо вино це по-твоєму теж "вибір без вибору"?

Quote (iov)
Як вона може бути твоєю, якщо це думка майже всіх українців, росіян і інших народів що живуть в умовах інформаційної окупації.

Наші предки добре квасили і тисячу років тому. А тоді, наскільки мені не зраджує пам"ять, ЗМІ не було. Та і в тих самих ЗМІ певна увага приділяється антиалкогольній темі.

Quote (iov)
Про яке "культурне" вживання розчину, який в першу чергу вбиває те що відповідає за культуру - мозок, може йти мова?

Саша, не гарячкуй ти так! Знову ж таки - не впадай в крайнощі. Ти ж добре мислиш, не розумію чого тебе переклинило на цій темі?! Навіть у Біблії вино не завжди є злом, насиллям і гріхом. Наскільки пам"ятаю, у це слово, в більшості випадків, там вкладається позитивний зміст. Вино - це поняття і добре і погане водночас - в залежності від того, як ним користуватись.
 
IovДата: Середа, 26.08.2009, 22:04 | Сообщение # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
А от це (останнє) своє повідомлення я б на твоєму місці видалив, щоб ніхто не дізнався що ти в церкві п'єш вино, виправдовуєш це Святим письмом і не вчила історію.
 
ElenaДата: Середа, 26.08.2009, 22:19 | Сообщение # 12
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (iov)
ти в церкві п'єш вино

А ти хіба ні? smile

Quote (iov)
п'єш вино, виправдовуєш це Святим письм

Не те що виправдовую, скоріш уточнюю символічне значення вина: що це не є чимось категорично поганим

Quote (iov)
не вчила історію

Признаюсь: іноді недоучувала. Підкажи де саме? book
 
IovДата: П`ятниця, 28.08.2009, 22:49 | Сообщение # 13
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Щось Elena, ти погано дивишся відеоматеріали, якби навпаки, то таких простих і очевидних питань не виникало б у тебе.
Quote (Elena)
Особисто для мене варіант №1 (в нормальному розумінні) не суперечить варіанту №3.

Нічого собі захотіла! Між тверезістю і вживанням алкогольних розчинів "культурно" "в міру" різниця принципова. А от між №1 і №2 різниця лише в кількості, і УСІ наслідки фізичної, розумової і духовної деградації теж різняться лише в кількості.
Quote (Elena)
Якщо не брати до уваги шо він і написав цю саму лекцію

Жданов, наскільки мені відомо, не те що цю лекцію, а й навіть свою не писав, і взагалі ніодної його статті я не бачив.
Quote (Elena)
Коли ми причащаємось чи вінчаємось де п"ємо вино це по-твоєму теж "вибір без вибору"?

Особисто я причащаюсь Тілом і Крові Христових. Алкогольні віруючі - вином.
Quote (Elena)
Наші предки добре квасили і тисячу років тому. А тоді, наскільки мені не зраджує пам"ять, ЗМІ не було.

Навіть у 1915 році ми пили 3 літри чистого спирту на душу населення в рік. Зараз цей показник 20 літрів. То хто квасив? Так, були часи Київської Русі коли передавали чашу по колу ковтнувши один раз (!), але в тому і була помилка наших предків, якби у них були тверезі традиції, то того про що ми говоримо не було б (як скажімо в мусульманських країнах). Бо хочеш ти Elena, цього чи ні, а існує "Закон збільшення дози" як у людини, так і у суспільства вцілому.
 
IovДата: П`ятниця, 28.08.2009, 22:49 | Сообщение # 14
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Elena)
Та і в тих самих ЗМІ певна увага приділяється антиалкогольній темі.

Ти думаєш якщо я не дивлюсь ТВ то можна і розвести? =). Усі боряться лише з наслідком - алкоголізмом, а не алкоголепиттям.
Quote (Elena)
Навіть у Біблії вино не завжди є злом, насиллям і гріхом. Наскільки пам"ятаю, у це слово, в більшості випадків, там вкладається позитивний зміст. Вино - це поняття і добре і погане водночас - в залежності від того, як ним користуватись.

Звичайно ж! Я на роботі навіть спирт використовую не те що вино. А горілкою, доречі, добре чиститься унітаз - перевірено!
А якщо серйозно, то на цю тему існує ціла праця досліджень американського професора Самюеля Беккіокі "Вино в Біблії" - читай, тоді зрозумієш чого на одній сторінці Біблії вино в хорошому значенні, а на другій в поганому.

Я от це тут навіщось доказую, а жити тверезо кожного православного християнина в першу чергу повиннен спонукати один факт, як сказала Голова братства "Не спокушай спокушеного".

 
ElenaДата: Субота, 29.08.2009, 00:58 | Сообщение # 15
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (iov)
між №1 і №2 різниця лише в кількості, і УСІ наслідки фізичної, розумової і духовної деградації теж різняться лише в кількості.

На рахунок кількості згідна, а за деградацію – не сміши.
Quote (iov)
Жданов, наскільки мені відомо, не те що цю лекцію, а й навіть свою не писав, і взагалі ніодної його статті я не бачив.

От тобі й на! От його і розоблачили. Цьому проффесору, виявляється,теж суфлери все пишуть. І у цих теж «текст немного по-дебильному написан» - словом, політики відпочивають
Quote (iov)
Особисто я причащаюсь Тілом і Крові Христових

Я теж, але згадай що ти відразу після цього п"єш? Воду розбавлену чим?
Дай відповідь на питання: чому для Причастя і Вінчання вибирають саме вино, а не сік чи компот? А на вінчанні що п"єш?
Quote (iov)
Алкогольні віруючі

Саша, ти фанатик! Тобі запудрили мозги всякою фігньою, а ти автоматично повторюєш.
Quote (iov)
Навіть у 1915 році ми пили 3 літри чистого спирту на душу населення в рік. Зараз цей показник 20 літрів. То хто квасив? Так, були часи Київської Русі коли передавали чашу по колу ковтнувши один раз (!), але в тому і була помилка наших предків, якби у них були тверезі традиції, то того про що ми говоримо не було б (як скажімо в мусульманських країнах).

Цікаво, звідки такі відомості за 1915 р.? Кому не було шо робити у важкий політично-економічний час?! В К. Русі чашу один раз ковтали чисто символічно, а як гуляли, то гуляли. Недаром в фольклорі часто звучать фрази «мед-пиво рікою лилось». Та й згадай момент в історії коли князь Володимир вирішував що приймати: християнство чи мусульманство. Симпатії були більше на стороні ісламу (бо це була релігія найвпливовішої держави світу) але князь розумів що релігія, яка забороняє алкоголізм не приживеться на слов!янських землях, де народ небайдужий до випивки. Звісно, нам повезло що ми тепер християни, але сам факт що Володимир усвідомлював роль алкоголю, говорить сам за себе. Трезвенниками наші пра-пра точно не були, принаймні такими ревносними як ти smile

Додано (29.08.2009, 00:58)
---------------------------------------------

Quote (iov)
існує ціла праця досліджень американського професора Самюеля Беккіокі "Вино в Біблії" - читай, тоді зрозумієш чого на одній сторінці Біблії вино в хорошому значенні, а на другій в поганому.

Наш мені твій Бекокі?! Там і без нього все ясно. Тим більше американцям, які досліджують Святе Письмо я б не довіряла – вони спотворюють все до примітивності. Вони не хочуть визнавати Божих чудес, а списують все на особливі стани психіки. Про що далі може йти мова? Теж мені авторитетних вчених знайшов!

Згадай момент із Євангелія де розповідається як Ісус відвідав весілля і наповнив порожні бочки вином. З точки зору твоєї логіки це було... ой, не хочеться навіть думати. От що значить категоричне сприймання, до яких казусів воно може привести.

Quote (iov)
Я от це тут навіщось доказую, а жити тверезо кожного православного християнина в першу чергу повиннен спонукати один факт, як сказала Голова братства "Не спокушай спокушеного"

А як же той факт що ваша Твереза Україна відстоює ідею що на алкоголіків треба начхати – все одно вони вже пропащі (якщо хочеш, можу найти на якій саме сторінці це написано). Як ця теза поєднується із Зоїною «допоможи слабкому»? shades
І взагалі, дізнавшись про проект «Твереза Україна» я подумала: от молодці, таким важливим ділом займаються! Тепер ближче ознайомившись змінила думку. З вами не можна вести нормальну дискусію.Почни вам висловлювати свою думку - відразу наставляєте роги. Ви говорите як зазомбовані, замість того щоб ТВЕРЕЗО осмислювати проблему.
Вибач якщо чимось образила.
 
Форум » Все інше » Для розмов » Тверезий Ковель
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

П`ятниця, 26.04.2024, 16:47
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат