Наше опитування
Сенс мого життя
Всього відповідей: 240
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Братство » Інформація » "Пісні" бесіди - 2 (Тематичні бесіди - продовження доброї традиції)
"Пісні" бесіди - 2
ЗояДата: Вівторок, 19.05.2009, 01:15 | Сообщение # 1
Освоївся
Група: Братчики
Повідомлень: 82
Нагороди: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Під час Великого посту братство заснувало чудову традицію тематичних бесід із священиком. Традиція ця виявилась настільки цікавою для братчиків, що, мабуть, вже встигла увійти в звичку...

Психологічний портрет сучасного хлопця

Вечір, присвячений тематиці справжньої дівчини пройшов "на ура". Але дурман дівчачої чистоти, ніжності і краси настільки запаморочив голови братчиків, що ми на цілий місяць забули про достоїнства представників "сильної половини", вартих уваги як дівчат, так і хлопців.

Хто-хто, а дівчата вже й не сподівались на таке щастя: рівно за тиждень ми, дівчата, отримаємо можливість послухати думку "сильної половини" про те, якими вони бачать себе в реальності та в ідеалі. Думаю, що дівчата також скористаються шансом "замовити" ідеал справжнього чоловіка.

Висловлювати тези, ставити питання та відповідати на них, одним словом, - "розігрівати" розмову будуть Боярчук Олександр та Філіпчук Василь.

Кожен з братиків і сестричок отримав таке собі домашнє завдання: відшукати три риси характеру сучасного пересічного хлопця - нашого сучасника, також треба назвати три бажані риси ідеального чоловічого характеру.

На роздуми - рівно тиждень. ЧАС ПІШОВ.

Сообщение отредактировал Зоя - Вівторок, 19.05.2009, 01:29
 
IovДата: Вівторок, 19.05.2009, 20:57 | Сообщение # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Зоя)
Думаю, що дівчата також скористаються шансом "замовити" ідеал справжнього чоловіка

biggrin
Обов'язково скористайтеся шансом crazy crazy :crazy:
Але щось я не пам'ятаю щоб хлопці замовляли собі дівчачих ідеалів.
 
ElenaДата: Середа, 20.05.2009, 20:52 | Сообщение # 3
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Нічого не розумію:
Quote (Зоя)
ідеал справжнього чоловіка

А то ще навіть десь є такі???! biggrin


Сообщение отредактировал Elena - Четвер, 21.05.2009, 00:28
 
IovДата: Субота, 23.05.2009, 19:55 | Сообщение # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Єлено, які на твою думку три бажані риси ідеального чоловічого характеру?
 
ElenaДата: Субота, 23.05.2009, 22:45 | Сообщение # 5
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
1. Чоловічність (в значенні відсутності т. зв. жіночих рис характеру);
2. Відповідальність, внутрішня стійкість;
3. Розсудливість.

P.S. В плані зовнішності, не зайвим було б аби чоловік хоча б раз в день розчісувався, брав до рук мило і мав уявлення що таке зубна щітка. v

Додано (23.05.2009, 22:45)
---------------------------------------------
Антиідеали (особисто мої погляди, які далеко не співпадають з думками інших дочок Єви):
1. "Мачо";
2. "Звєзда танцпола";
3. "Качок" (сила є - більш нічого не треба);
4. "Новый русский" (аналогічно типу №3 плюс вдобавку "крутізна");
5. "Ганчірка" (не плутайте зі скромністю та врівноваженістю - це речі іншого плану).

Сообщение отредактировал Elena - Субота, 23.05.2009, 22:48
 
IovДата: Субота, 23.05.2009, 23:11 | Сообщение # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
1. Згоден (Нагадаю, в пиві містяться жіночі статеві гормони від яких характер і зовнішність хлопця стають жіночими! Хлопці зав'язуйте booze )
2. Згоден. Просто мабуть мало приділяю цьому уваги.
3. Згоден.
Я з тобою згоден і теж хотів би мати такі риси.

За антиідеали окремо дякую. Вже їх собі уявляю і хочеться shock

P.S. biggrin Цікаво, а як ви дивитесь на те, що хлопець бриється під руками....

 
ElenaДата: Субота, 23.05.2009, 23:55 | Сообщение # 7
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (iov)
Цікаво, а як ви дивитесь на те, що хлопець бриється під руками....

Похвально. Так продовжувати! Побільше б слідувало цьому прикладу. На обличчі може не бритись, а під руками бажано було б smile

А які антиідеали дівчат? flower

 
IovДата: Неділя, 24.05.2009, 01:05 | Сообщение # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Я взагалі то не бриюсь під руками, але цікаво було почути wacko

Особисто мій антиідеал:

1. Тупа (пошлі жарти і т.п.)
2. Дівчина з "Покоління пепсі" (дискотеки, шмотки, хлопці...)
3. Алкоголізм (сюди ж входить і "культурне пиття")
4. "Гіпер православна" - це така замотана в хустинку і тільки і чуєш від неї "простіть" (Але я не про зовнішність, дівчатам в хустинці дуже навіть гарно)
5. "Пробита" (побарабану своїм хлопцем чи ні. Вибачте.)
6. І останній який мене найбільше останнім часом достає angry - . Можна навіть одразу записати в риси характеру сучасної пересічної дівчини. Це діагноз. "Принцеса" - вічно чекає свого принца на білому коні, а він гад не хоче їхати. Це така собі пані що надивилась серіалів (в кращому випадку начиталась романів) з великою вірою в любов з першого погляду. При чому цей принц повинен бути настільки ідеальним, щоб не дай Бог у подруги був кращий! Хлопці бережіться! У таких вже продумано і промріяно все життя і якщо складається не так як в казці чи в мріях то винні будете ви cry .

Ззовні:
1. Нафарбована
2. В джинсах
3. Прича "Под мальчика"
4. Коротка спідниця

Рахую що нікого не образив оскільки просто малював СВІЙ антиідеал smile .

 
ElenaДата: Неділя, 24.05.2009, 02:33 | Сообщение # 9
Ветеран
Група: Друзі
Повідомлень: 320
Нагороди: 8
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (iov)
Я взагалі то не бриюсь під руками, але цікаво було почути що мені з цим робити далі.
Особисто мій ідеал:
1. Тупа (пошлі жарти і т.п.), розумна (пошлі жарти), тупа (з розумними жартами), розумна (з розумними жартами).
2. Дівчина з "Покоління пепсі" (дискотеки, шмотки, хлопці...) і з "покоління радянського ситро" теж.
3. Алкоголізм (сюди ж входить і некультурне пиття вина, пива, мінеральної води, соку).
4. "Гіпер православна" - це така замотана в хустинку і тільки і чуєш від неї "простіть", а деколи навіть і того не почуєш.
5. "Пробита" (своїм хлопцем).
6. І останній який мене найбільше останнім часом достає - . Можна навіть одразу записати в риси характеру сучасної пересічної дівчини. Це діагноз. "Принцеса" - вічно чекає свого принца на білому коні із таким же діагнозом, а він гад не хоче їхати. Це така собі пані що надивилась серіалів (в кращому випадку начиталась романів), хоча в школі того, що задавала вчителька не читала. З великою вірою в любов з першого погляду, і не тільки в любов. При чому цей принц повинен бути настільки ідеальним наскільки й неідеальним. Щоб не дай Бог у подруги був кращий і не прийшлось потім "відбивати" його! Хлопці бережіться, ви "попали", якщо вас ще не вспіли заарканити то втікайте як тільки на горизонті замаячить постать одної з таких. Якшо не получиться втекти - то хоча б перейдіть на іншй бік дороги і зробіть вигляд шо не бачите її! У таких вже продумано і промріяно і прораховано і все життя і, ваша подальша зарплата. Про білого коня забудьте - ви будете його бачити тільки під час сезонних польових робіт. І якщо складається не так як в казці чи в мріях то мусить бути хоча б так як в серіалі.

Quote (iov)
Ззовні:
1. Нефарбована
2. В джинсах
3. Прича "Под дівчинку"
4. Коротка спідниця до п"ят
Не рахую що нікого не образив оскільки просто малював СВІЙ ідеал
 
IovДата: Неділя, 24.05.2009, 12:29 | Сообщение # 10
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
biggrin hands
 
РомаДата: Четвер, 28.05.2009, 19:49 | Сообщение # 11
Голова братства
Група: Братчики
Повідомлень: 16
Нагороди: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Кумедно-кумедно.

Quote (iov)
"Принцеса" - вічно чекає свого принца на білому коні, а він гад не хоче їхати. Це така собі пані що надивилась серіалів (в кращому випадку начиталась романів) з великою вірою в любов з першого погляду. При чому цей принц повинен бути настільки ідеальним, щоб не дай Бог у подруги був кращий!

biggrin Змалював реально, я навіть знаю з кого змальовував. Цікаво чи вона знає...


Каждый выбирает по себе...
 
IovДата: Четвер, 28.05.2009, 21:39 | Сообщение # 12
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
smile Думаю здогадується, але я знаю не одну
 
ЛіліяДата: Вівторок, 23.06.2009, 00:16 | Сообщение # 13
Вникаю
Група: Друзі
Повідомлень: 31
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А чим принцесси вам не подобаються? Кожна дівчина хоче бути особливою, такою собі сучасною принцессою що хоче гарно виглядати. Хіба це погано? Саме головне мати в собі "ізюмінку". Тоді ти будеш цікава іншим людям. smile
Хлопці теж мабуть уявляють себе такими собі сучасними принцами. smile Правда?
 
IovДата: Вівторок, 23.06.2009, 09:14 | Сообщение # 14
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 433
Нагороди: 12
Репутація: 4
Статус: Offline
Брехня wink
 
ЛіліяДата: Середа, 24.06.2009, 21:44 | Сообщение # 15
Вникаю
Група: Друзі
Повідомлень: 31
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви Iov може й не бачите самі себе принцом. Але ж Ви не один тут. Може всі інші вважають себе такими. Не говоріть за всіх.
 
Форум » Братство » Інформація » "Пісні" бесіди - 2 (Тематичні бесіди - продовження доброї традиції)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Вівторок, 16.04.2024, 07:45
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат